Fetele din America (86)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

eu ii las tot timpul ciubuc 20% si e salonul lui... am considerat ca daca sunt multumita de ce treaba face din capul meu merita si un ciubuc.. plus ca din costul acelui tuns.. sau ma rog ce face el, trebuie sa isi acopere si chiria la salon, serviciu telefonic pt salon, apa, gaz, lumina si produsele ce le foloseste acolo si daca mai are un angajat ceva si salaru lui ala... deci da, eu merg pe ciubuc.

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Si eu las ciubuc.Pt mine reprezinta faptul ca sunt foarte multumita de lucrare :) indiferent cine o face. Daca nu sunt multumita nu las nimic.

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

El e solo, fara ajutor, fara receptionsita, etc. Si eu ii dau cash, deci ma indoiesc ca declara ceva din suma la taxe. E alta poveste cand lucreaza la cineva. Atunci nu primeste el toata suma, ci un procentaj din incasare, de aceea se compenseaza oarecumva cu bacsisul. Dar nu ma gandesc mai departe decat sotul meu, care si e el pe cont propriu (bine, nu e coafez )si nu-mi aduc aminte sa fii vazut ceva in plus fata de onorariu, chit ca erau foarte multumiti clientii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

fetelor o intrebare... sunteti multumite de telefoanele voastre mobile, daca da sau nu, va rog sa imi spuneti ce marci sunt.
eu sunt mare iubitoare de LG si acuma am pus ochiul pe asta: LG KG-800 Chocolate, il are cineva, cum e?

Mike e cu motorola si tot timpu se plange de el...


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Poti sa cauti ceva reviewuri despre el, eu ma uit de obicei pe gsmarena.com au si note la telefoane si tone de reviewuri. Uite-l pe www.gsmarena.com/lg_kg800-1533.php" target="_blank">ciocolata.
Eu am o vechitura de www.gsmarena.com/nokia_3120-747.php" target="_blank">Nokia 3120 care a fost intai a lu' sota-miu pana si-a luat motorela razor. M-am cam plictisit de el vreau si eu sa-mi iau ceva mai hip dar nu stiu ca totusi ala imi place ca e mic. Am o patuta pe creier totusi pentru www.gsmarena.com/samsung_u600-1851.php" target="_blank">Samsung U600 sau www.gsmarena.com/samsung_u700-1852.php" target="_blank">Samsung U700. Imi placeau Nokia inainte dar ma enerveaza ca sunt prea bulky si Samsung astia vin tare din spate cu modele faine. Cred ca pana la urma o sa-mi iau un U600 ca din specificatii pare mai mic ca dimensiuni, memorie mai multa si camera mai buna decat U700 si 3.5G ala nu prea ma-ntereseaza.

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florinini spune:

Fetele, vin si io cu o intrebare care poate nimereste ca nuca-n perete...dar poate cineva ma info si pe mine.
Ce stiti despe NC mai bine zis de Charlotte, Raleigh si Durham,...merita relocating?
Locuiesc in Bellevue, WA ...
Daca stiti ceva m-ar ajuta tare mult chiar si cea mai mica info.
Multumesc

Florinini si David (13.01.2006)
Pozici David
www.dropshots.com/florinini1" target="_blank"> Filmulete David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Florinini, nu stiu sa zic din experienta vroiam doar sa iti dau un site are si un forum http://www.city-data.com/forum/ te duci pe statul care te intereseaza si gasesti discutii despre multe orase din statul respectiv.
Daca vrei sa lecturezi pana vine cineva cu info din zona

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Originally posted by Gabbriela

[purple][b]fetelor o intrebare... sunteti multumite de telefoanele voastre mobile, daca da sau nu, va rog sa imi spuneti ce marci sunt.


nu ma pricep, da' m-ai facut sa ma uit de curiozitate ce telefon am. scrie samsung pe el, mai multe n-as putea sa-ti zic, lg u whatever, ca nush ce inseama. face poze, filme, jocuri, net, bla bla, dar io-l folosesc numa sa raspund la tilifon, altceva nu ma intereseaza. merge bine, in concluzie, ca asta te interesa.

Ajutati-o pe Diana
************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florinini spune:

Oana-B multumesc foarte frumos...sotul deja citeste de ceva vreme pe acest site, e super informativ...eu mai conservatoare...vroiam sa aud sau sa mi se confirme ceea ce am mai citit pe citi-data...parerile sunt foarte impartite...cand e de bine cand e de rau...dar banuiesc ca peste tot sunt aceleasi situatii.
Oricum e o foarte mare decizie pe care o luam ...mutatul, cumparat casa (dar pana atunci inchiriat aptmt) cautat jobs...si mai avem si un prichindel de aproape 18 luni.
Tare mult imi place unde locuim acum dar viata e foarte scumpa...si deja e mult prea mult cu stresul si am hotarat ca meritam o perioada de relax ptr. cativa ani...probail ca in 3-4 ani revenim inapoi


Florinini si David (13.01.2006)
Pozici David
www.dropshots.com/florinini1" target="_blank"> Filmulete David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Florinini, eu am fost intr-un concediu pe acolo. Nu mi-a placut. In primul rand clima, si al doilea rand e prea la tzara pt mine, nu-s tare multe de facut. Stiu pe cineva care locuieste de cel putin 15 ani acolo si le place. Pt preturi la case uita-te pe www.realtor.com. Inteleg ca joburile sunt platite mai putin decat in New Jersey unde locuiesc eu, dar e un cost of living adjustment ca peste tot.

Mergi la inceput