Nou membru felin in familie !

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Maninca non-stop se si cunoaste sa mai lungit si arata mai zdravana problema e ca are 4-5 scaune pe zi (normale nu moi) . Se regleaza chestia asta sau o sa string vesnic dupa ea de 4-5 ori pe zi ???

Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).
www.flickr.com/photos/liliana29s/sets/72157600354873761/" target="_blank">Dan Mihai 15Iunie2004


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by liliana29s

Maninca non-stop se si cunoaste sa mai lungit si arata mai zdravana problema e ca are 4-5 scaune pe zi (normale nu moi) . Se regleaza chestia asta sau o sa string vesnic dupa ea de 4-5 ori pe zi ???

Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).
www.flickr.com/photos/liliana29s/sets/72157600354873761/" target="_blank">Dan Mihai 15Iunie2004





Uite ca problema asta nu mi-am pus-o niciodata. Al meu, cel mic(2 ani) face cam de 2 ori pe zi. Cred ca are legatura cu dimensiunea tractului intestinal care, logic e mic la un pisi mic (cam ca la un bb. Cum papa, cum face). Matu' meu mare (4 ani) face o data pe zi.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza23 spune:

noi avem o pisicutza de 2 saptamani. E o shmekerita si si-a ales singura stapanii! Ne-am trezit la 2 noaptea cu ea, mieuna pe craca pomului din fata geamului si nu am avut cum sa nu o luam. Noi i-am zis Mitzi, pt ca e rasa europeana, tigrata. Primul pipi l-a facut direct in pat, dupa care ne-am speriat si am inchis-o in baie cu tavita cu nisip. Nu a avut nevoie decat de o zi sa-si dea seama cum sta treaba cu tavita, iar acum numai acolo face.
Incearca sa nu o mai lasi in toata casa pana se obisnuieste, pt ca desi speli ea va simti mirosul si tot acolo se va duce.
A noastra are trei luni (estimativ) si face kk doar o data pe zi, maxim de doua ori. Si ea era fricoasa la inceput dar acum e jucausa si juri ca ne cunoastem dintotdeauna!

Pupici si sa te bucuri de ea pt ca animalele de multe ori sunt mai bune decat oamenii!

http://tt.lilypie.com/J17Cp3.png
http://s191.photobucket.com/albums/z303/alinutza_leo23/?action=view¤t=47b91267.pbw

GOD is a DJ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare!
Sunt tare fericita ...tocmai mi-am cumparat o pisicuta exact ca in reclamele Wiskas.Mi-am dorit-o de foarte mult timp.In septembrie o aducem acasa(la 3 luni)Acum are doar o luna si inca mai sta cu mama ei.
M-am gandit sa o numesc Bella sau Eva... e tare frumoasa.Cum vi se pare?

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicanawww.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba

Mergi la inceput