Cum scap de viespi ?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Am luat de la Cora de la articole gradina un spray pt viespi...sper sa ie eficienta (eu am in balcon si cam misuna si prin dormitor madamele).

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Fetele, am daramat cuibul, am dat si cu spray, si, in 2 zile si-au refacut cuibul si parca sunt si mai agresive. Noroc ca am sita la geamurile de la balcon. Am impresia ca sunt mai multe cuiburi in zona, ptr ca este plin de viespi in tot cartierul. Sa fie o invazie de viespi anul acesta ?

38+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by Ashera

Fetele, am daramat cuibul, am dat si cu spray, si, in 2 zile si-au refacut cuibul si parca sunt si mai agresive. Noroc ca am sita la geamurile de la balcon. Am impresia ca sunt mai multe cuiburi in zona, ptr ca este plin de viespi in tot cartierul. Sa fie o invazie de viespi anul acesta ?

38+

Christian



nasol de tot

BraveGirl, chiar ca trebuie sa scapam de ele cumva, cand am fost in weekend la casa, era plin si intr-adevar sunt tare agresive; mie mi-e frica mai mult pentru Bia, sa nu ii intre in camera dupa ce ne mutam...Oare nu exista vreo firma specializata?sau cei de la dezinsectie sa aiba si solutii anti-viespi?



Shoshonica are nevoie de www.sonia.as.ro/index.html" target="_blank">ajutor!



The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Da,e o problema,pe care eu o am de vreo 2 ani....nici eu nu gasesc nici un cuib,dar se pare ca e o invazie.Intrebare: sunt viespi sau albine?
A doua intrebare: nu se pricepe nimeni concret la ce am putea face?

BRENDA
FOREVER YOUNG



Sa avem grija de viitorul copiilor nostri
COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput