*** Mamici de mai-iunie 2007 *** (71)

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Mica, chiqi, e f bun la gust Galactogilul, cel putin mie imi place si eu il iau sau direct sau in ceai

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eimotto spune:

Ma apuc eu de subiect nou dar aveti putintica rabdare

Mamica de Iulia Eleni(06.02.2004) si Yannis Victor (09.04.2007)



Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moberi spune:

SALUTARE MAMICUTE SI BURTICUTE(DIN CE IN CE MAI PUTINE!)

Noi suntem bine crstem avem cu 1200 g mai mult fata de nastere ceea ce e super ok.Se pare ca dupa chinurile de la inceput in sfarsit alaptatul e ok, asa ca pupici speciali pentru fetele care si-au facut timp si au scris aici despre alaptat, au dat sfaturi si ne-au sustinut cand a fost nevoie(didialex, androix,pepsi).Nici prin gand sa nu va treaca sa nu mai dati sfaturi!
La multi ani chris27, multa sanatate sa te poti bucura de bebici!
Andradap, Antonio e mortal, credeam ca al meu are freza de rocker la cat par are, dar al tau e deja la categoria heavy metal.Nici nu stiu daca nu va trebui sa ii tundem la un moment dat sau pica de la sine acest parut?In legatura cu conflictul cu nicoll comentariile sunt de prisos mai ales ca tu esti doctorul odiseei noastre asa cum ella 74 e consilierul in probleme legislative.Eu am tot respectul pentru voi pentru ca v-ati facut timp de fiecare data , v-ati informat sdi ati raspuns la toate avioanele pe care le postam noi pe forum.
Galactogilul e foarte bun, stimuleaza intr-adevar secretia lactata.E scump dar cel putin are efect.Partea cu gustul nu stiu ce sa zic, rau nu e , dar trebuie sa recunosc in egoismul meu pe mine m-a deranjat ideea ca e atat de dulce si instant m-am gandit ca are foarte multe calorii..si oricum eu am probleme cu dulciurile ca nu ma pot abtine de la ele, dar si cu kg.Au trecut 5 saptamani de la nastere si inca mai am burtica si in plus acul cantarului nu s-a mai miscat deloc, n-am mai slabit nici un kg de vreo trei saptamani.Sunt putin suparata ca speram sa fiu in forma pana la botez dar se pare ca nu va fi chiar asa de usor ca dupa prima sarcina.

Mama lui Matei 921.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eimotto spune:

Fetelor capitol nou aici

Mamica de Iulia Eleni(06.02.2004) si Yannis Victor (09.04.2007)



Poze

Mergi la inceput