Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (37)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..sincer eu cred ca depinde de aparat dar si de bebe ..ieri de exemplu la ecografie bebe al meu s-a jucat cat l-a masurat si o data a picat la nani cu fata bagata in placenta si funduletul in sus..si mai fa-i poze daca mai poti..l-a zgandarit dr vreo 15 minute dupa care i-am spus sa-l lase ..pei nici asa sa-mi deranjeze micutzul ca vreau eu poze..si alea care mi le-a facut nu se vad foarte bine pt ca e placenta pe fata lui...am dat 2.200.000 si la sanador alea care s-au vazut bine am dat 3.200 parca...dar am inteles ca de acum incolo o sa fie din ce in ce mai greu de prins poze frumoase pt ca au crescut bebeii..

ROXANA 22+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Io ma imbrac si ma duc la Foto-Bujor-Poze-Color, ma intorc mai pe seara si vi le arat, poate face poze si cu maimuta sau cu leul, ma scot mai ieftin! Si nici nu-mi zice ca-s batrana si obosita si cu nervii la pamant!



Shery 21+ Alesia

my precious
eco-uri
burticuticuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..SHERI esti extraordinara..

ROXANA 22+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Sheri tare rau
Fetelor eu mai stau putin si ma car .Pupicei

anca 20+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

shery tare haioasa mai esti .....mereu

18+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by Sheritra

Io ma imbrac si ma duc la Foto-Bujor-Poze-Color, ma intorc mai pe seara si vi le arat, poate face poze si cu maimuta sau cu leul, ma scot mai ieftin! Si nici nu-mi zice ca-s batrana si obosita si cu nervii la pamant!



Shery 21+ Alesia

my precious
eco-uri
burticuticuta



ai uitat sa-ti faci freza, sa aranjeji fundita...si vezi sa zambiti



PUSSI 15+ CONSTANTIN & ANA

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

si ai grija la leu...
fetelor voi ce ati mai gatit ca eu una am ramas in pana de idei..si de pepene..iar s-a terminat

ROXANA 22+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

quote:
Originally posted by anacami

Anca,in general eco 3D sunt peste 3 mil (asa este si la Medsana...). Ne da cate o poza sa ne linisteasca....Eii, de acum poate o sa aiba program la lejer si o sa fie mai sofisticate ...
Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania


Draga mea depinde pur-si-simplu de oras!
Medicul meu are eco performant si-mi face 3D de fiecare data cand merg la control, poze imi da 3-4 fara sa-i cer si ieri ma intreaba: CD ti-am dat? eu nu, asa ca mi-a facut si-un CD si toate in pretul consultatiei de 100RON.
Dar de, eu sunt din provincie.
dana vio 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by dana vio

quote:
Originally posted by anacami

Anca,in general eco 3D sunt peste 3 mil (asa este si la Medsana...). Ne da cate o poza sa ne linisteasca....Eii, de acum poate o sa aiba program la lejer si o sa fie mai sofisticate ...
Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania


Draga mea depinde pur-si-simplu de oras!
Medicul meu are eco performant si-mi face 3D de fiecare data cand merg la control, poze imi da 3-4 fara sa-i cer si ieri ma intreaba: CD ti-am dat? eu nu, asa ca mi-a facut si-un CD si toate in pretul consultatiei de 100RON.
Dar de, eu sunt din provincie.
dana vio 14+



si la mine e la fel, am deja jumat de album plin



PUSSI 15+ CONSTANTIN & ANA

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gill spune:

salutare mamici!
Eu nu am mai intrat de mult pentru ca mi-am facut o renovare totala a casei......si nici acum nu am terminat....mai astept mobila......
In rest...iar am fost si am facu ecografia morfofetala de trim 2......l-a masurat pe bebe....in detaliu.....are 300 de grame.....a zis ca totul e foarte bine pentru 20 saptamani......dar......nu a vrut sa desfaca picioarele sa vedem si noi ce e.....nici pace.....cum dadea din picioruse.....cum fugea.........asa ca...nici acum nu stiudaca e fetita sau baiat!
va pupacesc pe toate...concediu placut pt mamicile care pleaca in vacanta.....si sper sa intru mai des pe la voi de saptamana viitoare!

pupici
20+

Mergi la inceput