Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (37)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

quote:
Originally posted by Jasmin012

Dany, calculeaza-ti din nou saptaminile incepind de pe 10.02. Parca atunci ai scris ca ai avut UM, nu? Iti spun ca ai mai mult de 18 saptamini. Cred ca deja esti in saptamina 20, tinind cont ca ai avut UM cu doua saptamini inaintea mea. Mie mi-ar placea sa am cit mai multe saptamini... Mai ai un pic si treci de jumatatea sarcinii...

bebe si burtik

Jasmin17+Daniel



Buna!!!
Pai Jasmine mie asa mi-a zis dr la eco 3D ca am atatea sapt cate scriu la semnatura si ca ar trebui sa am cu una mai mult dar din cauza Menstr. neregulate acum sunt in sapt. 19 (adica 18+)in loc de 20.....deci asta e !!!

18+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

NEATZA!!!!

ancadragoman.....succes la eco....sa te lase bebe sa il vezi cat mai bine!!!!

Jasmine....sa ma anunti si pe mine daca nu uiti....cand il simti pe bebe tau ca misca....plsssssssss

18+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Neata burtici
Este cineva pe aici?
Noi azi mergem la eco si abia astept sa imi vad puiu ca imi cam este dor de ea....
Mai fetelor la Iosup la Fortis se poate plati cu cardul?
O zi buna va doresc

anca 20+

Maria
poze




sigur nu, pt ca nu-ti da nici bon fiscal, stii cum e cand nu declari veniturile, nu le mai inregistrezi si prin transferuri de card...
Eu maine merg la eco la CMU, sa vad si eu ceva de bebelina mea, ca nici poze nu mai am sa pun la colectie!


Shery 21+ Alesia

my precious
eco-uri
burticuticuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Darleena sunt tare curioasa ce imi spune diseara,sa vedem daca se respecta textele standard.Fetelor la mine este ultima eco care o fac la el,cred ca ajunge.
Sheri ai dreptate nu am vazut niciun bon,dar eu intrebam ptr ca data trecuta cand am fost am vazut in cabinetul asistentei un atm de carduri.O sa vad diseara.



anca 20+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Ancuto, bafta multa deseara, sa nu te intimidezi in fata lui si sa-i spui ca vrei cat mai multe poze frumoase si sa nu dea rasoleala ca-l desfiintam p-acilea !
Si sa-i zici ca mi-a zis mie (adica eu, Shery de pe DC, asa sa-i spui) doi doctori vestiti ca IR-urili n-au chiar asa mare importanta, si sa nu te sperie cu ele, ca nu esti nici obosita nici surmenata. Ca stim noi mai bine. Si daca nu stim intrebam pe gugal.:D]

Darleena, stii cum e cu stereotipurile la doctori? Sunt ca o marca, ca o semnatura unicat pe panza tabloului, fiecare doctor cand ajunge cineva, capata o fixatie care il defineste, un unicat putin extravagant, Tutu e cu IR-uri cat mai mici, prin extensie Iosup e si cu IR-uri si cu placenta de 2 si oboseala, Niculescu e cu slabitul in timpul sarcinii, nu-s care dr cu vitaminele, etc.
noi sa fim sanatoase si bb-ii nostrii.


Shery 21+ Alesia

my precious
eco-uri
burticuticuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Sheri ce bine era sa avem noi un ecograf bun ca sunt sigura ca ne descurcam si singure...la cate am invatat si prin cate am trecut pana acum.

anca 20+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Sheri de acord...dar chiar toate suntem obosite si avem placenta gr.2?
Eu asta stau sa ma intreb.
In orice caz...eu sunt cam dezamagita de prestatia artistica...nu am nimic 3D, mi-a aratat-o pe bebelina fix 2 secunde in 3D si pe cd se vede atat de prost incat pot sa-l arunc la gunoi.
Cred ca ma duc si eu in alta parte sa fac o eco unde sa am o satisfactie vizuala....dar nu stiu unde


20+ si baby Kara

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Mai fetelor dar de Ramo stiti ceva?


anca 20+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Anca multa bafta la eco

La referintele lui RGE caruia ii multumesc inca o data eu merg maine la Sanador si luni la Iosup la CMU . Asa incat marti sigur intru si la voi sa va povestesc diferente . Oricum diferente vor fi deoarece ecograful de la CMU e 2 D iar cel de la Sanador 4D

O zi excelenta tuturor !
Lala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Ramo e voioasa pe la mamicile din Cluj.
Cred ca a dezertat de la noi


20+ si baby Kara

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput