Mamici de iulie-august 2007 (67)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Doar oare astia nu or fi vorbind si ei intre ei. Municipalul daca stia ca e Eliasul nu putea oare sa mai astepte un pic. Imi dau seama ce e acum la Giulesti. Cred ca imediat dupa va fi inchis Giulestiul pentru aerisire.

Dana S36 + cu Daria Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

quote:
Originally posted by oanabbb
alte vesti n.am...astept barbatu cu interes ca mi.a promis marea cu sarea..ca ma duce nu.s unde...ca ma plimba...ca.mi aduce ceva...
oana34+IANIS BOGDAN



Oana, asta fac si eu.Aceeasi promisiune o am si eu de la sotul meu pentru astazi. Il astept sa vina de la un examen. Sa-l vad cum se prezinta

Dana S36 + cu Daria Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Tipuri de femei " IT ":
1. Femeia Virus : Cand te astepti cel mai putin, se instaleaza in apartamentul tau si se face stapana. Daca incerci sa o dezinstalezi, pierzi multe lucruri. Daca nu, o sa pierzi totul.
2. Femeia Internet : Trebuie sa platesti ca sa ai acces la ea.
3. Femeia Server : Intotdeauna e ocupata cand ai nevoie de ea.
4. Femeia Windows: Stii ca are multe defecte, dar nu poti trai fara ea.
5. Femeia Apple Macintosh : Atragatoare, fara cusur, destul de scumpa, dar nu prea compatibila cu altele; doar 5 la suta dintre barbati cunosc placerea de a o avea.
6. Femeia PowerPoint: Ideala pt a o prezenta la petreceri, mese de afaceri, etc.
7. Femeia Excel: Se zice ca stie sa faca multe lucruri, dar tu o folosesti doar pt functia bazic

Simona 34+ Matei Hisham

Crash test dummies

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Simo,
p-asta trebuie sa-l citeasca Ioana Ea lucreaza in IT.

Dana S36 + cu Daria Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

ghinetz stiu ca nu e obligatoriu sa nasc la 37 de sapt, dar o simt f grabita pe gogoshik mea. Desi...burta nu s-a lasat deloc si colul e inca f lung si inchis.

Apropos...intrebare de incepatoare...cum adik se lasa burta???Se vede cum sta mult mai jos? Adik vreau sa zic...e o chestie vizibila cu ochiul liber? Si dupa ce se lasa cat mai dureaza? Inseamna ca gata nasti, sau poate sa mai dureze o saptamana, sa zicem?

Denisa Maria
Mai sunt 5 saptamani!!!

poze cu noi + poze cununie
hainute bebe Denisa Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

DANA ...exact...sa.i vedem cum se prezinta!!!
eu stau cu da pot sa.l schimb si cu ca altceva nu mai stiu cum se face!!!!!!!!


oana34+IANIS BOGDAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

karligutza nu m-am suparat. Nu vad de ce. Asa sunt eu...mai practica. Cadoul pt bb nu-l vad ca ceva "care sa ramana", ci ceva de care parintii au nevoie imediat. Daca ar fi dupa mine as insoti aceasta "atentie" si cu o sapt in care sa-i gatesc mamei si sa-i fac curat. (Stii, chiar am procedat asa cu o prietena de la Brasov si am simtit cat de bucuroasa a fost. Mult mai mult decat daca i-as fi adus un frac baietelului)

Brazuca, daca colul e inchis inseamna ca bb mai vrea sa stea. vezi ca aceasta graba sa nu fie de fapt a ta. (hai sa-i zicem nerabdarea de a o tine in brate pe "gogoshik") Si eu traiesc cu impresia ca voi naste mai repede, asa, fara motiv. Dar ma tin tare.

Oana 35+ Victor-Constantin si Stefan-Vladimir 4ani+





"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

eu cred k defapt e panica noastra k putem naste oricand dupa nishte saptamani si incepem sa ne dorim sa scapam de burtic si sa avem in brate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Dana, Oana si sotul meu tr sa vina, dar maine. Si abia astept sa iesim undeva doar noi doi... Dar cum asa, sa-l asteptati cu ???

Eu ma gandesc ce sa fac bun de , o ceva, ca sa se bucure ca s-a intors. Ca sa nu mai zic ca tr sa ma fac frumoasa - atat cat se mai poate - ca poate il astept si cu si ...cine stie, un ceva?

Oana 35+ Victor-Constantin si Stefan-Vladimir 4ani+





"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

ghinetz sa stii ca e posibil sa fie si graba mea. Eu interpretez joaca ei in burtik ca nu mai are rabdare sa vina pe lume...dar este f posibil ca ea sa stea bine mersi pana la DPN acolo si sa imi faca surpriza de pe lume si sa fie LEOAICA!

Denisa Maria
Mai sunt 5 saptamani!!!

poze cu noi + poze cununie
hainute bebe Denisa Maria

Mergi la inceput