Mamici de iulie-august 2007 (67)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nma spune:

multumesc fetelor. acum am terminat si eu bagajul pt spital.
problema mea e ca eu ma simt binisor. contractiile nu sunt tot timpul si din acest motiv nu am mai stat mult in pat. prin casa nu faceam eu mare lucru si acum medicul ma sperie. oricum acum stau mai bine cu moralul. merg maine la spital si daca o sa pot sa stau in masina saptamana viitoare dau si o fuga la bucuresti sa mai aflu o parere.
va pup
noapte buna

nico32+ 21.07.2003
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Eu merg la culcare. Noapte buna tuturor. Maine nu promit ca ma trezesc la cafea/laptic. Ma duc sa ma uit si eu la un film, ceva. Deci iar o sa adorm tarziu.

Oana 35+ Victor-Constantin si Stefan-Vladimir 4ani+





"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns siminoc spune:

si eu ma retrag!
noapte buna mamicutze, piticutzi si burticuzte!

Simona+37 mamica de Miruna

MAI AVEM 3 SAPTAMANI PANA LA MAREA INTALNIRE!!!

poze cu burtica si fara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Tocmai m-am intors de la o plimbarica mai pe racoare. Nu am mai iesit din casa de cateva zile si mi-a prins tare bine iesirea. Acuma bebele e tare miscaret, sper ca i-a placut plimbarea . Dana, multumesc frumos ptr mailul cu respiratia . L-am salvat si eu si o sa fac exercitii, cu toate ca nu cred ca imi voi aduce aminte respiratia corecta . Cred ca atunci intervine instinctul

32+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Este cineva din State care vrea sa imi dea nr ei de telefon iar eu am sa il dau pe al meu? Asa putem sa anuntam si noi cand nastem ca nu mai este mult

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

ingerasul meu Paul

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

35+ Ingrid Ecaterina si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

nu pot sa dorm. am reusit sa fur o ora de somn. mai mult vad ca nu se poate. azi am fentat si am baut si niste cafea. poate e de la ea.
pitica s-a gandit sa se joace cu vezica mea. merg des la baie desi ma cam duc degeaba. am vrut sa iau diazepam si culmea e ca nu am in casa asa ca bantui pe aici sa treaca timpul.

nico32+ 21.07.2003
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

doar eu bantui pe aici?
merg in dormitor, poate reusesc sa mai dorm putin.

nico32+ 21.07.2003
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Este cam tarziu la tine. Somn usor draguto!

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

ingerasul meu Paul

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

35+ Ingrid Ecaterina si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

|NEata la o , ca tare buna o face sotul meu

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina Maria 37+
AMR 10 zile


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Cristina cred ca mi-ai predta stafeta, ca la 5.30 eu eram in picioare

Azi e sambata, deci stau mai mult cu sotiorul Nu va ganditi la prostii, ca nu vreau sa ajung la spital mai repede

Oana, Nico sper ca nu ati nascut asta-noapte, asteptati-va perechea

Simo, Karli, Lia, Aylin cum va mai simtiti?

Ioana, Oti, Lunita

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina Maria 37+
AMR 9 zile


Mergi la inceput