Mamici de ianuarie-februarie 2008 (11)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia20 spune:

Roxana, multumesc.


Felicia, 6+

http://bd.lilypie.com/IQ5Bp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia20 spune:

gattasalvaje, eu nu pot sa spun ca simt o placere imensa dar nici nu-mi displace, doar ca parca mi-e frica de miscari rapide, bruste, tot timpul am impresia ca il deranjeaza pe bebe, ca poate ii fac rau, dar in acelasi timp ma gandesc si la sotul meu, care , saracul e perfect sanatos si nu merita sa suporte o abstinenta timp de 9 luni.


Felicia, 6+

http://bd.lilypie.com/IQ5Bp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Nana, iti multumesc mult de tot!!

Fetelor, nici noi nu mai prestam. Am zis sa merg mai intai la eco sa vad samburica si apoi in fuctie de ce spune doctorita sa vedem ce facem... Mi-e cam frica, sincer!

Ioana 4+

Vine bebe!!



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Salutare, zuzici
Intradevar simt miscarile lui bebe mai repede, ptc am dus o sarcina pana la capat! Sper sa-l simt tot mai des, ca sa fiu linistita ca-i bine

Noi nu avem voie ne-a interzis dr, dar ma vad sambata cu ea si o intreb cat ne mai tzine la post, ca io am inceput sa visez noaptea tot felul de chestii placute

12+
Poze Laura
Puiul nostru drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Laurici nu mai visa mama ca si astea iti provoaca contractii

anca 20+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Hai, meey, Ancutzule! Macar cu visele sa raman

12+
Poze Laura
Puiul nostru drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Laurici nu mai visa mama ca si astea iti provoaca contractii

anca 20+

Maria
poze









, Ancutza , hai c-ai fost tare cu " nu mai visa " , de parca saraca fata ar putea sa faca ceva...

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:



anca 20+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Dragi burtici de ianuarie februarie 2008...se pare ca ma alatur si eu voua.La mine sa zic e un caz putin "special", luna trecuta am avut o sarcina oprita din evolutie urmata de avort spontan, dar se pare ca Doamne Doamne tine cu mine si de data asta fara sa sper macar..iarasi au iesit doua liniute rosii.Maine merg la medic sa fac eco si sa imi spuna ca e totul bine, si apoi sper sa fiu alaturi de voi pana la sfarsitul lui Februarie cand ar trebui sa nasc.

P.s la mine ar fi al treilea copilas

-----------------------------

Gabriela, Rebecca si Phillip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emiliapop spune:

quote:
Originally posted by nemary

quote:
Originally posted by emiliapop



Acum am alta problema poate ma ajuta cineva : trebuie sa fac morfologie fetala la Herghelegiu intre 15-30 octombrie si eu nu am gasit loc decat in ianuarie si morfologica la baietel tot la el am facut-o si doctora mea numai in el are incredere si cu el a lucrat mereu. Am sunat si la alt cabinet din victoriei parca de unde mi-au dat astia nr. de telefon si tot nu sunt locuri, unde as mai putea sa sun sau ce sa fac?

emilia si Alexandru Paul (16.08.2006)

alexandru

bebe mic

vacanta de 1 mai





ai incercat la Euroclinic? eu acolo am facut programare pt.28 sept.



Mari 8+

odiseea

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.





multumesc mult am rezolvat problema cu Euroclinic, nu stiu cum de uitasem de anul trecut pana acum ca Herghelegiu lucreaza si acolo ca doar cateva fete de la vechea odisee nascusera cu el la Euroclinic.

emilia si Alexandru Paul (16.08.2006)

alexandru

bebe mic

vacanta de 1 mai

Mergi la inceput