Emisiunea Curat - Murdar !!!

Emisiunea Curat - Murdar !!! | Autor: canne-marie

Link direct la acest mesaj

Fetelor acum este aceasta emisiune la Prima,Doamne nu imi vine sa cred ce vad .In ce jeg si ce mizerie traiesc acesti tineri ! Nu se poate asa ceva.

Astept comentarii legate de aceasta emisiune.

'cesc fetele.

annes

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Si eu sunt de-a dreptu' sochata.Nu pot sa cred asa ceva.Oare este posibil ca doi oameni sa traiasca intr-o asemenea mizerie?

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

de cand ma stiu n-am vazut atata jeg intr-o casa in care traieste si o femeie si cata nepasare din partea ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DOR spune:

Fetelor, credeam ca eu voi posta acest subiect, dar se pare ca mi-ati luat-o inainte!
Nu stiu cat de regizate sunt asemenea emisiuni, dar jegul pare atat de autentic...
Par rautacioasa, dar m-am afundat relaxata in canapea, in vizita ii aveam pe parinti, decisa sa savurez emisiunea...
Este f relaxant vazand asa ceva...abia asa ti se linistesc piticii de pe creier, adik mania curateniei si realizezi cat de curata este casa ta.
P.S.: casa din dotare fiind prevazuta cu 2 baieti f activi si una bucata sot .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

ma faceti sa rid
n-am idee cum e emisiunea din ro. dar eu am vazut aici cazuri adevarate .femei din a caror case scoteau camioane de gunoi!!!
dormeau efectiv pe gunoi,in teancul de ziare de la usa adunat in citiva ani gaseau pizza ,comandata tot cu ani in urma,frigiderul plin de chestii mucegaite.......oh mama
vorba unei fete,ti se pare casa ta paradis cind vezi asemenea jeg

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas

www.flickr.com/photos/moodyamira2" target="_blank">Pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Credeti ca nu e "aranjata"? Eu am vazut doar reclama, dar mi-e greu sa cred (chiar si doar din reclama) ca exista asa ceva.


Cand asteptarile sunt prea mari, sampania ramane nedesfacuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Eu cred ca e regizat.Mai ales daca le da ceva banuti.E usor sa se faca asa mizerie.Lasi vasele o saptamana si nu le speli,in loc sa pui hainele in dulap le arunci pe jos....E usor...Dar nu stiu ce vor sa urmareasca cu asta...

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel20+ Beatrice Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ofe spune:

eu nu am vazut emisiunea de la inceput, care e ideea? cum sunt alesi cei cu casa murdara si cine sunt doamnele alea care intra in casa? ce se urmareste de fapt?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

ramonela, ofe,
si aici sunt astfel de emisiuni, cred ca au cumparat licenta de program, si fac rating f mare. sunt f urmarite si mie imi plac la nebunie. ideea e ca dintr-o casa murdara si dezordonata ei iti fac curat ti-o transforma intr-o casa in care sa loc cu placere.si mai iti da si cateva tipsuri de curatenie
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Eu cred ca au vrut sa le faca cineva curateie pe degeaba in casa!Nu pot sa-mi imaginez,om cu minte sa te lasi filmata si sa-ti filmeze si jegul din casa,ca sa te vada toata lumea ce imputita esti!
Am vazut doar un pic din emisiune,atunci cand arata cada jegoasa a unora

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Eu am ramas masca! Nu mi-a venit sa cred de mizeria care era in casa respectiva!
Cel mai mult si mai mult m-a socat chestia cu moliile, care nu stiu cum ar fi putut si regizata....
Apartamentul ala era o sursa de infectie nu un loc de trait!

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/mBK7p3.png

Mergi la inceput