Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Flory, asa o prostie n-am mai auzit! Sa-mi fie cu iertare... Si eu la prima sarcina am vrut entuziasmata neaparat carte sotilor Capraru si am ramas foarte dezamagita, am citit multe prostii acolo, fff invechite!

Jasmine, mi pare rau ca se apropie de sfarsit sejurul tau. Dar nu poti ramane mai mult? Cand intri in prenatal?

Adina 12+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

Jasmine....nu cred ca are nici o leg cu bebe-ul tau....Si eu am avut vise ciudate...cum ca asist la cezariana bebeului unei alte fete si dr mea gresise ceva acolo...sau inainte cu 2 zile de a face eco 3D si a afla ce e bebe am aflat ca am nascut bebe si ca a 2-a zi s-a transformat in papagal...iar soacra-mia a zis gata sigur va fi baiata ca si ea visase ca papagal inainte de a afla ca il are pe....sotzul meu...
Si in afara de asta am citit undeva ca e normal sa avem vise ciudate din cauza grijilor.....prea multe...

Ei Jasmine eu inca ...sper sa ne revenim si noi cu placenta aia sa urce odata .....

Pussi desi cu intarziere...mare iti urez si eu succes la noul dr!!!!

16+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

Apropo JASMINE ....acum am fost mai atenta tu inca nu stii ce e bebe tau??B sau F???!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcelle spune:

Dragi Gravidutze,

Sarcini usoare si bb-ei sanatosi pt toate.

Am si eu o intrebare la voi.
Am o mica problema cu o "mancarime pe undeva" si as vrea o crema care sa fie buna si in sarcina. Ne dorim de vreo 9 luni sa concepem al doilea bb dar inca nu vrea sa apara pe la noi.
As vrea sa imi cumpar un unguent, dar poate stiti voi vreumnul, poate ati folosit careva ceva, ca nu as vrea sa iau ceva ce nu e cazul sa folosesc.

Merci mult pt raspunsuri.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Adina, pina la urma ai gasit ceva care sa fie ok, cartile lui Spock sunt ok sau chiar si alti autori daca stii ca noi vrem sa cumparam si in engleza sa le citeasca si tati?


------------------------
Flory 18+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Adina, din pacate trebuie sa plec, am intoarcerea pe 20. In prenatal o sa intru in octombrie, cam pe 15, cind o sa vina Dan sa ma ia si vin aici sa nasc in Segovia. Si asa sefilor me nu le convine, zic ca in Spania femeile muncesc pina inainte de nastere, ca sa poata sta cit mai mult acasa cu bebe dupa ce nasc, dar mie nu prea-mi pasa de ce zic ei, le-am spus ca trebuie sa vin cu cel putin o luna jumate inainte ca apoi nu mai pot calatori.

Dany, stiu ca sunt doar niste vise, incerc sa nu le bag in seama, dar sunt mai sensibila in ultima vreme. Ieri am vazut pe internet stirile de la Prima tv, cind au scos copilul ala din put, apoi stirea cu copilasul care a inghitit otrava si a murit si am inceput sa pling la gindul ca nu stiu ce s-ar intimpla cu mine daca i s-ar intimpla ceva copilului meu... E baiat, dar am stiut asta de la inceput, desi tare mult imi doream o fetitza, am simtit ca e baiat...

bebe si burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

sunt gata echipata de plecare...parca ma marit ! cred ca la buna dispozitie pe care o am la ora asta se lunnnnnnnngeste colul meu!!! Va tin la curent!! Sa-mi tineti pumniiiiiii



PUSSI 14+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

pupam fata si sa ne dai de veste cum esti :)

------------------------
Flory 18+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKUTA4 spune:

PUSSI SA VI CU VESTI

Mirela 14+ si speram sa ramina MATTEO
DARUL DE LA DUMNEZEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Dany, lasa ca o sa se urce placenta, nu fi trista mai e timp.

Fetelor, ma scuzati, nu vreau sa fiu nesimtita, dar mi se intimpla ceva ciudat, in ultimile zile ragai foarte mult (scuze), mai mult decit inainte si incep sa disper, nu-mi place deloc situatia... Trebuie sa-mi fac probleme?

bebe si burtik

Mergi la inceput