Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (34)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Darleena mersi mult dar eu merg pe 26 la Fortis

anca 19+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Oh, eu merg maine. Abia astept sa-l vad pe bb din nou.
Si sa-i aflu sexul o data, ca m-am plictisit de cat m-au dus cu zaharelul. Zici ca joaca alba neagra cu mine.
Sa nu uit sa-mi iau cd


19+ si ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Chiar sa nu uiti si sigur maine iti spune si sexul ...maine faci morfologia fetala?


anca 19+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Da. O sa am 19 sapt si 6 zile, dar sapt viitoare nu pot sa ma duc, pentru ca s-ar parea ca plec din bucuresti cu serviciul, si atunci am ales sa o fac acum.


19+ si ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

F bine ,abia astept sa vad ce iti spune

anca 19+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Si eu, iti dai seama.
Si sper sa le mearga si ecograful, sa inregistreze pe CD.


19+ si ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Da chiar ca la mine nici data trecuta nu a mers

anca 19+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

fetele cum e cu dulciurile? voi mancati??

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 19+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Asta ar fi culmea acum. Ca eu tocmai de aia mi-am schimbat programarea de la CMU la Fortis, ca la CMU iti inregistra pe caseta.
Acum ar fi de coma sa vad ca la Fortis plec cu mana goala


19+ si ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

'neatza fetelor..
ANACAMI....pe mine dr m-a anuntat dinainte ca o sa iau mai mult decat este normal pt ca eram slaba...momentan mi-a spus ca este ok ..corpul retine tot pt ca bebe al meu este slabut ..spunea cineva la un moment dat ca fetita ei are 500 gr ..al meu la aceleasi saptamani avea 280gr..si sa sti ca nu mi-a picat foarte bine..asa ca sincer si cu mana pe suflet iti spun ca nu ma intereseaza cat iau pt ca e mai usor sa le dai jos decat sa nu ai un copil sanatos....fereritor la fetele care nu au luat pana acum nimic asta nu inseamna ca trebuie sa le invidiem..fiecare corp este unic, fiecare sarcina diferita..poate ele or sa ia in partea a doua a sarcinii mult mai mult decat mine...cat despre moda cu gravidele slabute nu exista asa ceva...referitor la dat jos kg te contrazic...verisoara mea a luat 25 kg si are 1,50 inaltime..a nascut in ianuarie iar la botez in aprilie arata mai bine ca inainte de sarcina..nici nu ziceai ca a fost gravida si a nascut..o prietena foarte buna a nascut acum 3 saptamani..in sarcina a luat foarte mult iar acum la 3 saptamani are un abdomen demn de invidiat zici ca a mers numai la sala in astea 3 saptamani...o alta cunostinta..Dana Nalbaru...a luat 2 kg in sarcina si toata sarcina a facut fitness, gimnastica, a mancat numai salate si chestii de genul asta....asa ca eu zic ca fiecare corp este diferit....nu trebuie sa ne speriem asa repede..

ROXANA 21+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput