MAMICI DE ITALIA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

stiti ce vroiam sa va intreb eu?care-i faza cu cei 1000 de euro la nastere cica prodi ia scos ca oricum erau numai stranieri cara nasteu copii..am inteles eu gresit sau e chiar asa?

STEFANIA13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

bine ca nu ma intereseaza decat asa de curiositate ca nu face nimeni copii pt mia lorsi as vrea sa inteleg pana unde merge prostia si z...

STEFANIA13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

slimatei da intradevar era o faza k la fiekre copil nascut iti da statul 1000 de euro
acum nushu cum mai stau treburile si nici nushu dak o sa iti zica sau o sa tii dea cineva :) avand in vedere ce reputatie avem noi romanii pe aici ....sau poate o sa ai noroc dak te duci sa te interesezi sa iti zica adevarul=)) nu k aia de la ghiseu ar shti legile prea bine:) O sa incerc sa aflu si eu sa vedem poate mai e ink valabila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

aparte ca ei nu stiu de felul lor ce-i cu ei dapai cu legile;e destul sa te interesezi comunei de care apartii, dar cu ce intra reputatia romanilor facem parte din populatia care locuieste si plateste dari la stat la fel ca ei si ar tb sa avem aceleasi drepturi caci daca e sa o iei asa rai sunt si la ei

STEFANIA13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

Ar trebui ai zis bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKUTA4 spune:

Cu 1000 de E era ptr al doilea copil nascut,ca tii dadeau si la urma urmei pe mine m-ar interesa ptr ca este dreptul copilului si asa ii slugarim destul nu?

Mirela 14+ si speram sa ramina MATTEO
DARUL DE LA DUMNEZEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKUTA4 spune:

Dar unde ati fugit toate?

Mirela 14+ si speram sa ramina MATTEO
DARUL DE LA DUMNEZEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

am incerkt sa dorm dar nu am reushit caldura ma omoara:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

mamii si de ce sa nu avem aceleasi drepturi? ca dupa lege le avem!

STEFANIA13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

buna dimineata si va asteptam la noi ! nu fiti timide, veniti veniti!

STEFANIA13+

Mergi la inceput