Mamici de iulie-august 2007 (62)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Alinaaaaa , . Bafta multa! tin pumnii sa ai o nastere usoara si sa fiti sanatoase! moaamaaa ce emotii am!!



Andicu 36+Filip Gabriel
AMR 15 zile

Ultimele poze cu burtik
Camera bebe Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndraZ spune:

Alina.a iti tinem pumnii ca si tu si bebelina sa fiti ok! suntem alaturi de tine si asteptam numai vesti bune! nastere usoara!

Andra
34 s Mara Teodora

"Cere si ti se va da!"

Mara Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miillyy spune:

Ola fetelor!

Alina.a, draga mea, prin ce incercari treci! Sa nu te prind cumva ca nasti inaintea mea Macar asteapta si tu sa fim amandoua in spital sa ne tinem de urat. Si eu ma duc saptamanal la Szeged pt tocograf si marti am crezut ca mor!!! Stateam eu linistita cu senzorii pe burta si deodata vad ca toate asistentele incep sa se agite in jurul meu panicate.Dupa asta ma iau pe sus si ma duc intr-un salon in zona de nasteri, imi pun oxigen si ma aseaza culcata pe dreapta. M-au monitorizat inca o ora (timp in care eu am plans intruna de frica), dar se pare ca a fost o alarma falsa - ii scazuse pulsul lui bebe brusc. Mi-a facut Dr. si control pe masa si eco ...(apropo, bebe are 2,700 Kg). Jur ca am crezut ca o sa nasc atunci....pana una alta ma duc iar vineri la control.
Sper din suflet sa fie totul in regula ....
Tu ce faci? Ramai in spital joi? Daca da, as trece sa te vad cand ajung eu vineri ... Daca nu, cum facem sa ne intalnim ??

Dragi gravidutze, va doresc tuturor numai bine! Sa stiti ca de cate ori pot va citesc cu mare drag!


M. 34+ babyboy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

nesa fie totul bine si sa ai o nashtere ushoara ( cred k o sa fie pt tati cea mai mare bucurie cel mai mare cadou ) deci mai ramane sa punem la treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paticut spune:

Alina.a iti tinem pumnii stransi si ne rugam la Bunul Dumnezeu ca totul sa decurga rapid, usor si sa o tii pe Bebelina Elisa in brate sa zambiti amandoua si sa fiti cu totii fericiti...

Sunt convinsa ca totul va fi OK... fii optimista si noi ne rugam pentru voi...

bafta si toate bune si de la noi...

paticut 32 + cu printisor Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

alina tinem pumnii,nastere usoara si bbe sanatos o sa fie bine ai sa vezi.

29+giulia rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miillyy spune:

Waw, alina.a in timp ce scriam eu mesajul....tu anuntati ca pleci sa nasti!

Multa bafta tie si iubitzelei tale mici!

M. 34+ babyboy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madabout2003 spune:

Alina ma rog sa fie totul bine! O sa ii faci sotului tua cel mai frumos cadou de ziua lui!



MADA 29+, cu Emily

Noi doi+1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Alina, Doamne ajuta! Iti tinem pumnii pentru o nastere usoara si un bebe voinicut si sanatos!

LIA si domnita Miruna Demetra
Am inceput numaratoarea inversa!
Mai avem 7 saptamani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Doamne, Alina, numai la tine ma gandesc!!! si tin pumnii!!

io nu mai am curaj sa scriu nika, m-am blocat...poate ma deblochez mai pe seara...

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">34+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput