Mamici de Noiembrie-Decembrie2007(32)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Mai luati utrogestan???

Nici nu mai tin minte cum arata

19+ ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Uau,fetelor,ce burtici mari si frumoase aveti!!!!!!A mea nu e asa de mare.Poate acum isi da drumul si creste mare,mare!!!!!

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel19+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxxi spune:

pei el nu ma chemat la control..mam dus eu asa..ca mai facusem si niste analize intre timp, si s auitat pe ele si mia zis sa stau linistita si astept sa il fac cand trtebuie , pentru ca el nu are ce vedea deosebit acum...ptr ca a vazut data trecuta ce era necesar...adevarul e ca eu nam nici probleme d enici un fel, ma simt foarte bine...

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Erika, RGE, foarte frumoase burticile, sa va traiasca piticeii !! :)


------------------------
Flory 18+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxxi spune:

Burtic amea e mai mica si e inca sub buric...nu o ia si e ain sus?voi tot sub buric aveti burticile? hihi

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

ramonella stai linistita ca si tu ai butica frumusica,la mine se vede mai tare ca sunt mai robusta decat tine..,tu esti bine cum esti...,slabuta frumusica...,lasa ca iti va creste...,la mine nu stiu cum va arata burta la 8-9 luni,cred ca o sa ma rostogolesc!!!

18+ Angelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

roxxi ai rabdare ca va incepe si burtica sa creasca in sus. Cam pe la mijlocul sarcinii in general se urca copilul in sus.

Fetele aveti niste burtici fff frumoase, cred ca in curand voi face si eu poze ca sa ma madresc cu burtica mea.

Anca 19+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by loub_erika

ramonella stai linistita ca si tu ai butica frumusica,la mine se vede mai tare ca sunt mai robusta decat tine..,tu esti bine cum esti...,slabuta frumusica...,lasa ca iti va creste...,la mine nu stiu cum va arata burta la 8-9 luni,cred ca o sa ma rostogolesc!!!

18+ Angelina




ce sa zic eu ..voi fi o



PUSSI 13+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

pusi sa sti ca eu am doua prietene cu gemeni,una a nascut deja de craciun,are doua fetite superbe identice si sanatoase,dar burtica nu avut-o mare ,ba chiar mai mic decat unele femei cu doar un bebe si nici nu sa ingrasat tare,acum e mai slaba ca inainte de a ramne,deci sa recuperat repede!!iar cealalta prietena cu gemeni..e in aceeasi perioada ca si mine,iar burtica nu asa mare ca a mea,dar asta e bine...,ca mai tarziu nu se va impiedica de ea..,asa ca poti sa stai linistita...,sarcina usoara!!

18+ Angelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxxi spune:

Auziti mamici....da dupa c efacem si bebe, noi c emai facem? a fos tnunta, trece sarcina...si gata? trecem pe planul doi? off

16+

Mergi la inceput