Mamici de Noiembrie-Decembrie2007(32)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Stai linistita BB, si eu o sa plec in concediu in Olanda in august, adica pe la vre 26 de saptamini si inca si cu masina.
Daca totul e ok, si nu mai am iminenta de avort, dar o sa ma duc la control inainte de a pleca oricum.
Si ai dreptate, si medicul meu mi-a spus ca sarcina nu e o boala, si ca daca nu ai nici o problema poti sa faci linistita tot ce ai facut inainte.
L-am intrebat si de baie, ca eu sunt innebunita dupa cite o baita cu spuma, si a zis ca e ok, atita timp cit nu e fierbinte, si la fel, la mare sau piscina sa nu fie schimbare brusca de temperatura.
In rest, fara probleme :)

------------------------
Flory 18+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

flory si mie mi-a spus la fel!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 19+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Asa stiam si eu Darleena, multumesc, m-am mai linistit, cred ca asa o sa fac, iau legea si ma prezint cu ea ca altfel se pare ca nu se poate...


------------------------
Flory 18+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by oana_r

vad ca ai deschis capitolul si la aspirante.ai luat-o din timp pentru al doilea BB?activa mai esti.......

19+ Anya si Matei

bebe2

oana si matei(12 NOV.2003)+BB2
http://pg.photos.yahoo.com/ph/oana_r_76/my_photos





Pai cat de mare am burta sigur se mai acunde inca unul pe acolo asa ca sunt la bb 2 si activa sunt ca nu am chef sa fac nimic la servici,doar dau refresh

anca 18+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

...... si activa sunt ca nu am chef sa fac nimic la servici,doar dau refresh

anca 18+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!






si eu la fel!!!....ba nu...stai...eu mai citesc si ultimele barfe mondene....

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 19+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

buna ,acum am trimis niste poze pe mailul comun...,ca sa imi arat si eu burtica!

17+ Angelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxxi spune:

Burticutelor, eu am fost ieri la control si ....medicul meu nu a vrut sa imi faca eco, ca zis c anua r emotiv...dc sa il fac aiurea? Am facut eco morfo pe la 11 saptamani, si ma asteapta fie pentru TT, dc ma hotarasc, fie in iulie, la 22 sapt.....deci..ce sa zic, ce faza...
chiar nu a vrut, a zis ca dc ma grabesc, ca ma simt bine,bebe e bine....ce ziceti?

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_r spune:

nici eu nu mai am chef de servici.ma duc dupa matei la gradinita,apoi la o cafeluta la o prietena de-a mea si apoi ma intorc la servici,bineinteles cu chef de somn.

19+ Anya si Matei

bebe2

oana si matei(12 NOV.2003)+BB2
http://pg.photos.yahoo.com/ph/oana_r_76/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

roxxi, imi pare rau de experienta cu medicul, se pare ca sunt medici si medici, dar atunci de ce te-a mai chemat la control?

Anca 19+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

erika, nu le-am gasit!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 19+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput