Mamici de septembrie - octombrie 2007 (36)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Da, Tomitza, noi la serviciu si fetele astea nu mai despre sex vorbesc...

Iuli, asa zici? he-he-he!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

pai se poate ?
ah, ce bine ar fi
oricum marti tre sa ma duc la control, asa ca o sa incerc "sa-l combin"

Tomitza 27+ Natalia Ioana

Poze cu mine gravidutza
Lucruri pt Natty
Nunta-11 iunie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Am revenit si eu de la piata. Slava Domnului, nu m-a trecut nimic pe drum. Dar e cald tare afara. Gata, azi nu mai scot nasul afara din casa.
Apropo de exercitiile alea, si la mine au efecte secundare Si cum sotul nu e acasa pana diseara, nu incerc nimic. Sa vedem, poate reusesc sa il conving. La noi nu e pb ca i-ar fi teama sa nu ii faca ceva lui bb pt ca i-am explicat cum sta bebe acolo. Pb e ca se misca bebe si loveste chiar cand nu ar trebui si dispare tot cheful. Devenim constienti ca suntem in 3...

Sim 27+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Hai sa ne radem, ce perineul meu...

http://www.trilulilu.ro/anyan/156f527cc4e79a

Bebe Yannis Edmond in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

apropo voi aveti hemoroizi? sau cum se numesc alea de la fund? cat despre execritiile Kegel,eu nu le pot face pt ca atunci cand contract muschii vaginali se contracta si aia ai anusului si acolo am hemoroizi, care ma dor tare rau...dupa nastere o sa merg sa vad ce se poate face, dar oricum cred ca numai bristuriul ii rezolva...

Rodica

26+

http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;31/st/20070919/dt/8/k/b0aa/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Rodica, din aia nu am , Doamne pazeste, da' nici probleme cu constipatia nu am avut neam...

Tare, Annisia, tare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Bai, eu m-am tirat... Daca ma luati cu hemoroizi, cu d-astea....eu am fugiat.... De parca daca am avea mai multe, ar sta mai linistita....Beah....

Bebe Yannis Edmond in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Tomitza sigur ca se poate, este cat se poate de legal si de safe pentru medic. Mai ales ca te duci la el la cabinet si ii platesti consultatii la greu, cum sa te refuze? Ii spui ca vrei concediu medical, ca lesini pe strada, ca vrei sa pastrezi cat mai mult din cele 126 zile pentru postnatal, chiar ar fi culmea sa zica nu.


Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Mie mi se contracta burta de la exercitiile alea, iar despre hemoroizi nici nu vreau sa aud, si nu se fac neaparat de la constipatie cica apasa sarcina pe niste vase de sange cam asa cevaMyral27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

Andries, multumesc pentru pont
Eu nu am experimentat inca treaba cu hemoroizii
Si nici nu imi doresc

Tomitza 27+ Natalia Ioana

Poze cu mine gravidutza
Lucruri pt Natty
Nunta-11 iunie 2005

Mergi la inceput