Mamici de septembrie - octombrie 2007 (36)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Ei, marul copt cu branza de vaci ar putea merge. Parca sunt un copil, dar chiar nu pot manca marul copt asa, simplu. Lasa ca fac practica pt bebe acum. Asa o sa stiu cum sa ii tratez diareea mai incolo
M-am imbracat si eu si o sa plec spre piata. Sper sa nu am belele.


Sim 27+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Myral, mie mi-a dat dr sa iau dupa ce a vazut rezultatele de la analize. Nu il iau preventiv.

Sim 27+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

quote:
Originally posted by slippers76

Dragi burtici, eu am facut sex de dimineata! Ar trebui sa-mi fie rusine?

Ana 28+ Vlad
si Mirunica (16.05.2003)
Burticu'
Miruna

Daaa!
Noi nu am mai facut nimic de cand l-am conceput pe bebe..adica sunt vreo 4 luni si 10 zile de atunci..nu vrea sotul, cica "se strica" bebe. Degeaba i-am explicat ca nu il influenteaza cu nimic, nu ajunge nimic la el..samd..cred ca tre` sa il imbat sa facem ceva

BB din burtica






Vine bebe
Burtik
Cristina21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Ana, de ce sa iti fie rusine? sa ne fie noua celor care nu am facut...
Eu, ca Myral...nu stiu, parca mi-e frica si nici sotul nu e in elementul lui, asa ca o lasam pe cand sintem mai dezinhibati...

Myral, si mie mi se pare ca zambeste intr-o poza...Asa m-am emotionat ieri cand am vazut-o! Ma tot uit la poza si imi imaginez cu cine va semana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G

Annisia, e cam greu sa iti explic pe acilea ce si cum doare, dar nu e vorba de "piano". Pur si simplu ma simt virgina, daca intelegi ce vreau sa spun.



Roxule, am uitat cum e sa fii asa ca...nu pricep. Baga ceva codat, ca poate asa merge cu intelesul meu...

Bebe Yannis Edmond in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

quote:
Originally posted by slippers76

Dragi burtici, eu am facut sex de dimineata! Ar trebui sa-mi fie rusine?


Depinde cu cine...

Bebe Yannis Edmond in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

si eu fac sex, e drept nu asa des cum mi-as dori, dar decat deloc... partea mai naspa e ca am inceput sa simt iar cicatricea de la epiziotomie (o fi de la hormonii de sarcina), e aiurea rau de tot, in primul an dupa ce am nascut cicatricea aia era meteodependenta, se cracana husbandu' de ras cand ii spuneam eu ca o sa ploua...

apropos' voi faceti exercitii Kegal? sau "pipi-stop" sau cum li se mai spune? sunt foarte utile sa stiti.

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

quote:
Originally posted by Andries

apropos' voi faceti exercitii Kegal? sau "pipi-stop" sau cum li se mai spune? sunt foarte utile sa stiti.


Detaliaza te rog, ca vrusei sa il pun pe al meu in tema si nu stiu ce sa ii zic ca ar fi astea...

Bebe Yannis Edmond in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Draga Ana, de ce sa-ti fie rusine ca ai avut parte de sex? Felicitarile mele! Eu nu prea am chef si asta il face pe sot cam stresat si nervos...bietul de el! Asa ca imi fac curaj si timp pentru diseara!
Doamne, am ajuns sa-l programez.

Irina 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

E vorba de gimnastica de intarire a muschilor perineului, muschii care sustin ceea ce se afla in burta, practic ce trebuie sa faci este sa iti incordezi muschii ca si cum ai vrea sa retii pipi (ca si cum vrei sa te duci la WC si abia te mai tii sa nu te scapi pe tine) si apoi relaxezi muschii voluntar. Sau daca stii figura cu incordatul muschilor vaginali, strangi, relaxezi, etc. Sunt f utile daca vrei sa nasti pe cale vaginala.

Andries

Mergi la inceput