Mamici de septembrie - octombrie 2007 (36)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Nema dureri... Foloseste-ti hormonii in scopuri pozitive... Totul este sa nu abuzezi de formele baiatului tau... Mai piano asa si yuhuuuu!!!!

Bebe Yannis Edmond in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Neatza si de la mine! Eu sunt in fata unui castron cu orez fiert . Baaaaaaaaaai, de ce nu mi-ati zis ca Smecta aia are gust naspa? Era sa fac fantana arteziana aseara.
Roxana, si eu am avut greturi si varsaturi. Dar am scapat deocamdata de alea pt ca nu am mai luat fierul. Vreau sa imi revin intai si cu stomacul si apoi o sa vb cu dr sa imi dea alt supliment.
Cat despre sex...cam greu si la noi. Sotul a inceput sa ma alinte 'burtica' . Si mai e o chestie: cand il simte pe taica-su pe langa el, bb Stefan se manifesta destul de bine, ca sa spun asa. Deci, fuge tot cheful

Sim 27+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Bee, felicitari pt bebe! Sa speram ca doar pe moment s-a intamplat traznaia. S-o fi emotionat si bebe! N-ai scapat inca de greturi?

Roxana, ce scumpica e Alex! Ii sta tare bine cu ochelari! Super tunsoarea! Si cum doarme ea tolanita pe Croco! Ultima achizitie? Mie tot mi se pare ca seamana cu tine! Da ‘ nu zicem nimik lui tati! Ssssssst!!!! Oricum asa dulce e !Ohooooo, dar tu chiar ai burta mare! Si frumusica foc!


O zi frumoasa tuturor!

Gabriela 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Sim, nu ai mai luat Smecta? Chiar e nasol...si eu il detest, dar e eficace si neinvaziv!
Mai, eu nu am avut probleme din astea de la fier, doar un scaun mai moale vreo 2 zile, dar in rest e ok! Ti-am zis eu iua Ferrofolgamma. Ia vezi, vb cu medicul, poate o sa tolerezi mai bine alt preparat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Roxana, scumpica tare Alex, scumpica si mamica. Si mie mi se pare ca Alex seamana cu tine.
Bee, felicitari pt

Sim 27+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Gabriela, am luat jumatate din paharul ala. Ca prima jumatate a zburat in chiuveta. O sa mai iau azi un plic, dupa ce termin orezul. Cred ca o perioada buna de timp nu mai mananc orez...

Sim 27+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Stiu, e f nasol! Incearca si altceva in afara de orez, branza de vaca, paine prajita etc! Carne de pui la gratar! Nu e f variat meniul in cazul asta! Sa treaca repede!

Te pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Hi, hi! Ia cititi aici fetelor:
http://www.hotnews.ro/articol_75545-Doua-americance-au-nascut-sextupli-la-doar-cateva-ore-diferenta.htm
Oare cum se vor descurca cu toti? Ca eu ma gandesc ca o sa fie greu si cu 1.

Sim 27+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amar spune:

Neata fetele....
Annisia m-ai terminat cu melodia aceea numai la ea imi sta capul ....suuupperrr si videoclipul...din pacate nu-mi aduce aminte de tinerete desi am avut gagii pt care am ars pe rug ca Ioana dArc, care si-ar fi dorit copii cu mine dar care nu erau suficient de maturi sa accepte asta... melodia asta ma face inca o data sa constientizez ce viata frumoasa am langa sotul meu, care e un dulce si care numai poate dupa bebelusul asta...
Daca mai gasesti mai pune ceva ca vad ca ne potrivim in gusturi, nu degeaba suntem berbeci..ca eu am de invatat si nici nu pricep sa caut...
Neata si la fetele matinale Rox, Sim, Gabriela, Mandarinutza..si numai bine pe ziua de azi

carmen 26s 70% fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Bine ai venit Roxana!...ma bucur ca v-ati destrabalat nitelus, dar imi pare rau ca nu mi-ai spus ca vei ajunge pana la Florenta(Firenze) ca eram cam la o aruncatura de bat(1 ora 1/2)...de ai pierdut o ghida buna, in special ptr ceva magazine bebei...astept sa ne povestesti ce ai vazut si luat

Vmkriss frumoas profil are bb...multa bafta lui Flori...saraca are de tras pe caldurile astea.



Ali20si Enrico 7ani
poze

Mergi la inceput