gradinite in Iasi

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ritm_alert spune:

te lamuresc eu ca sunt printre patiti.
s-a schimbat conducerea.
timp de 1 saptamana mi-a spus o tipa care s-a prezentat ca fiind INEZ, sau asa ceva, ca ea e noua directoare si ca va face si va drege ca sa dezvolte acolo.A incercat sa ma convinga cat de bine ii va fi copilului meu, ca ea a lucrat in anglia nu stiu cati ani si are experienta etc.
Sincer vorbind avea un ranjet inghetat pe fata incat nu mi-a inspirat incredere, drept urmare acum gradinita e inchisa.Regret perioada cand se ocupau de desfasurarea activitatii fostii patroni.M-am reorientat catre alta gradinita, dar nu sunt inca multumita in totalitate.

quote:
Originally posted by irena76

Legat de gradinita Aki din Copou... stati linistite. S-a inchis. Rog ff mult daca stie cineva de ce sa-mi spuna si mie. Ii multumesc anticipat.

MCauc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irena76 spune:

Multumesc pt lamurire, legat de Aki. Spune-mi te rog (curiozitate) daca ati apucat sa luati lucrusoarele copilutului (hainutele, lenjeria, etc), ca noi nu am reusit sa le recuperam. Nu stiu acum nici la ce nr sa mai sun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

dastefa, la cresa 19 in Nicolina a fost fina mea si e si fetita unei colege de serviciu. Pe fina mea n-o mai duce, ca ea are sistemul de imunitate foarte slabit si se imbolnavea foarte des, in schimb colega mea e foarte multumita de cresa 19. A zis ca fetita ei dupa prima sau a doua zi a venit acasa si a mancat singura, ceea ce nu facea inainte... si altele. Daca mai vrei detalii, da-mi PM sau scrie la Iasule, sau la Gravidute de Iasi ca aici intru mai rar.

poze din aprilie-mai
Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana895 spune:

Buna fetelor,

Mai multe detalii despre gradinita Iris din Cantemir gasiti aici:
http://www.gradinitairis.ro/




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alison spune:

vom merge si noi la o gradi cu program prel., nr. 13,in tatarasi ,linga scoala 4.stie cineva ceva despre aceasta gradi?ne-ar prinde bine ceva informatii,multumim!

alison,mami de simon

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mera19732002 spune:

Noi avem baietelul in grupa pregatitoare la Gradinita nr.4 si suntem foarte multumiti.De fapt am ales gradinita pentru educatoare. Munceste foarte mult cu copiii, noi practic n-am avut ce munci cu el acasa si copilul stie absolut tot ce se cere la aceasta varsta asta.In plus copiii o adora pe d-na ceea ce mi se pare ca spune totul.
Va pup .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianiy spune:

Un an nou, alta buluceala dupa gradinite! Buna fetelor. Ma numesc Daniela, am un baietel de 2 ani si 4 luni, in sept. pe 15 o sa faca 3 ani si vreau sa il inscriu la gradinita! Stau in Alexandru si bineinteles am inceput sa caut acolo in cartier. Am fost la 25 si la cea de langa Politie si mi-au spus ca nu fac anul acesta grupa mica.Ca sunt multi copii la celelalte grupe si ca anul asta au si grupe pregatitoare...
Nu stiu ce sa fac, unde sa mai merg, sa fie si aproape de casa si as vrea sa fie cu program prelungit, nu scurt. Imi poate da cineva vreun sfat? Voi unde dati copii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

gianiy: gradi de stat, cu program prelungit si mai aproape de voi ar fi SF. Paraschiva. Intra si la "prieteni dintotdeauna" la "Iasule mandra cetate" sau la "odiseea sarcinii" la "mamici de is".
Inca nu stiu unde o voi inscrie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianiy spune:

La aceasta m-am gandit si eu ca o alternativa, Tot e departe de noi, dar decat deloc. Pai tb sa te apuci si tu de cautat ca acum e bataia..pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianiy spune:

Nu mai da nimeni nici o idee de gradi? Ce ati facut cu copii care merg anul asta la gradi? I-ati inscris?

Mergi la inceput