Aspirante optimiste > 20 ani (109)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

LAURA si eu am avut pofta de hamsii si ieri mi-a facut mama,a luat de la Metro si le-a prajit acasa.
Alino tu vrei cafteala?
Cum adica te doare burta?
Cum te doare?
La dr cand te duci?


anca 16+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana1005 spune:

quote:
Originally posted by Laura Ioana

Andreea unde ai mancat hamsii? Mi-ai facut pofta Vis-a-vis de Diesel?

8+
Poze Laura
Puiul nostru drag



Ce ciudat

Si pe mine ma cheama Andreea ... si si eu am mancat ieri hamsii

Prima oara cand am citit mesajul am ramas masca ... nu stiam de unde sti ca am mancat eu hamsii caci nu am spus aici nimic



Proiect BB inceput in mai 2006

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corivio spune:

Haideti sa va spun o veste buna:AM O FINUTZAAAAAAAAA

http://tt.lilypie.com/ZTW2p3.png
Il asteptam pe BBita din febr 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana1005 spune:

Michelle eu zic la fel ca tine. Sunt convinsa ca daca ar fi sa fie ceva in burtica ... noi ne-am da seama pana la data de venire a CM-ului.

Asa ma gandesc eu ca e imposibil sa nu-ti simti sanii tari si mari si sa nu observi ca faci pe tine mai des ... si asta din cauza ca am ajuns sa cunoastem atatea despre sarcina.

Dar pe de alta ascult si alte fete care zic ca simptomele sunt identice cu cele de CM ... sau nu au avut simptome deloc pana la 6s de ex.

Asa ca fruntea sus ... daca e sa fie e deja ancorat bine de uter ... daca nu e sa fie poate va fi luna urmatoare



Proiect BB inceput in mai 2006

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by elara

Ariana, nu pune la suflet. Hai, ca noi nu tinem cont de asa ceva, cate pagini erau la cap trecut. Nu are rost sa ne intristam. Ancutza, sper sa nu te superi pe mine (mentionez, ca sa stie toate fetele, ca ne-am si cunoscut personal, m-ai ajutat cu info de cate ori te-am sunat, esti o dragutza si et apreciez mult ) dar totusi si eu am simtit ca acel comentariu a fost prea sec si unele persoane mai sensibile se simt ranite de astfel de reactii. Incearca, te rog, sa o intelegi, chair daca tu nu vezi ce a deranjat-o.


[

hai, bebitza, vino...
Aspiranta optimista din martie 2007
"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca



Comentariu a fost scurt si nevinovat ptr ca eu stiu ca se deschide capitol nou cand sunt scrise deja 20 de pagini ,iar la cel anterior nu se scrisesera nici 18,dar ma rog nu mi-am dat seama ca o sa deranjeze in halul asta.
Oricum din momentul asta ca sa nu mai deranjez pe nimeni cu "comentariile "mele ,o sa intru cat mai rar pe aici si o sa le raspund numai celor care au nevoie disperata de un raspuns si eu il stiu.



anca 16+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana1005 spune:

quote:
Originally posted by corivio

Haideti sa va spun o veste buna:AM O FINUTZAAAAAAAAA

http://tt.lilypie.com/ZTW2p3.png
Il asteptam pe BBita din febr 2004



FELICITARI!!!!!

Hai poate ii faci un NASIC MIC peste vreo 8 luni ... ca am vazut ca ai deja ceva simptome.



Proiect BB inceput in mai 2006

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Ancadragoman-hai nu te supara,acum la urma urmei ce mai conteaza 18 -20...e chiar atat de important?Nu ne parasi mai ramai pe aici te rog eu!

SUFLETEL te asteptam

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Eu nu parasesc pe nimeni ptr ca fetele de aici imi sunt f dragi,dar cand am inceput eu sa scriu pe acest forum erau unele chestii care chiar se respectau,nu vreau sa dramatizez acum situatia dar nu mi se pare corect ca de la un comentariu nevinovat(dupa parerea mea) sa se ajunga la ditamai diecutia.
Si as vrea ca aceasta discutie sa se opreasca aici ptr ca acest subiect nu este ptr asta.Va multumesc.

anca 16+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Eu nu parasesc pe nimeni ptr ca fetele de aici imi sunt f dragi,dar cand am inceput eu sa scriu pe acest forum erau unele chestii care chiar se respectau,nu vreau sa dramatizez acum situatia dar nu mi se pare corect ca de la un comentariu nevinovat(dupa parerea mea) sa se ajunga la ditamai diecutia.
Si as vrea ca aceasta discutie sa se opreasca aici ptr ca acest subiect nu este ptr asta.Va multumesc.

anca 16+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!





Ancadragoman-eu iti dau un pupik si gata

SUFLETEL te asteptam

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Alina si Ancutza, nu va mai stresati ca face rau, da?
Hai, Alina, nu te mai gandi la ce e mai rau. Te rugam noi.
Gandeste pozitiv. Si eu cand banuiam sarcina, si in Z25 si am facut dragoste si sperma era rosiatica, pe urma durerile de sani au scazut in intensitate, burtica ma intepa si ma durea, apoi in Z26 ma durea chiar rau ca in Z27 sa vina CM. Cu toate astea, desi aveam ganduri pesimiste, ma luptam sa le alung din minte si imi ziceam ca nimic rau nu o sa fie, ca bebe e puternic si se tine bine, ca sunt normale crampele ca de ciclu in sarcina, ca nu-s prima femeie care face sex in primele 2 saptamani de la conceptie si ca nu va fi nimic rau... Mereu mi-am repetat asa si alungam orice gand rau imi raserea in minte.
Fa si tu la fel.
Eu nu am luat utrogestan mereu, ci doar dupa sangerearea din Z22 si cea din Z25, ca imi ziceam ca bebe trebuie sa se tina singur, sa nu iau de capul meu. Dar acum stiu ca asta trebuie sa fac data viitoare. La mine a fost alt caz, aveam si alergie...care numai bine nu a facut, iti dai seama.
Insa tu acum esti sub observatia medicului, care iti stie istoricul, nu? Probabil ca iei si tratament si va fi foarte bine totul si nu vei mai pati ca prima data. Ok?
Alunga toate gandurile negre ca iti fac numai rau.

hai, bebitza, vino...
Aspiranta optimista din martie 2007
"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca

Mergi la inceput