Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (39)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Buna dragele mele....uite si noi ne-am intors din minivacanta...e o zi urata tare...ploua...
In primul rand vreau sa-mi exprim bucuria reantoarcerii Dianocicai...ma bucur tare mult...si felicitari pentru cei 2 dintisori...
Urez, cu intarziere un calduros "La Multi Ani"...Asizei......sa ai parte de multe bucurii si multa fericire sa-ti aduca familia ta!
Sunt super suparata pentru ca ni s-au sters Pm-urile....nu trebuia sa ne intrebe si pe noi cineva???????....si sa vedeti faza...mi-au lasat unul de samanta....cum l-au ales...dupa ce criterii...numai ei o stiu!
Chris....felicitari pentru cea de-a treia steluta...
Am pus si noi poze cu noua achizitie...Mark
Pupici si o duminica placuta in continuare!

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.youngnutrition.net/member/tickers/61354/ticker1.png[/img]" target="_blank">varsta Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Un site cu cei mai frumosi fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Imi puteti da si mie linkul unde se discuta despre stergerea PM-urilor


alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.youngnutrition.net/member/tickers/61354/ticker1.png[/img]" target="_blank">varsta Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Un site cu cei mai frumosi fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

alexandra nu pot sa vad pozele

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Era albumul pe privat....uite aici

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.youngnutrition.net/member/tickers/61354/ticker1.png[/img]" target="_blank">varsta Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Un site cu cei mai frumosi fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=99268

chris + alexandra
varsta alexandra
poze bebe alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

quote:
Originally posted by chris80

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=99268

chris + alexandra
varsta alexandra
poze bebe alexandra

bebeii nostri




numai ca au sters si mesaje mai vechi de 3 zile !!! hmmm

desiree si bebe Octavian

pozici puiul meu;

varsta Octavian;
slideshow fulguletz;
Ploaie de stele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

acolo era anuntul, aici e disccutia: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=99269

chris + alexandra
varsta alexandra
poze bebe alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

alexandra super mark, super pozele si super fotoliul! vreau si eu! de unde il aveti?
editez: fotoliul, nu copilul
Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Chris...mersi de link
Laura13...mersi...fotoliul l-am luat de la Metro...imi e ciuda ca au fost si cu spiderman dar s-au trecut...!

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.youngnutrition.net/member/tickers/61354/ticker1.png[/img]" target="_blank">varsta Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Un site cu cei mai frumosi fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

alexandra_25, nu numai la tine ploua

e duminica, la voi INCA e duminica, de fapt..si m-am grabit sa va propun o tema "mai altfel"...daca vreti sa raspundeti.

CUM V-A SCHIMBAT PE VOI MATERNITATEA? ce simtiti acum dupa cateva luni? v-ati schimbat si cum ? sunteti mai bune, mai tolerante, mai intolerante, mai grijuilii, mai delasatoare, mai atente, mai zapacite, mai fricoase, mai curajoase, vi s-au schimbat apetitul, poftele, visele, somnul, relatiile cu cei din jur?

sa lasam o clipa bebeii in grija tatilor, bunicilor, dadacelor si sa vorbim si despre noi mamicile, pt ca cineva spunea acum cateva zile ca se simte o schimbare (de la odisee la scutece)...poate ne va ajuta sa ne cunoastem mai bine o astfel de tema.ce ziceti?

daca aveti teme mai arzatoare, puteti sa le puneti in discutie, asta e asa ...ca o tema de duminica.

Mergi la inceput