Miresele anului 2006 (74)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Of Doamne ce-ar trebui sa ma apuc si eu de scoala
Cam in 2-3 ani o sa ne mutam cu sediul si pana acolo numai cu masina o sa ajung. Si daca nu ma apuc acuma de scoala mai tarziu cred o sa-mi fie si mai greu. Si sotzul meu cred ca ar fi cel mai fericit daca as face scoala ca ar avea la cine sa mai paseze masina cand el n-are chef de condus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Lasa ca si la mine tot sotzul a fost tartorul. Ca asa de capul meu cred ca nici eu nu ma apucam. Bine, nu pot sa nu admit ca e util sa stii sa conduci.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Si eu admit ca e util sa stiu sa conduc dar cand ma uit la ce agitatie e prin centru, mi se taie cheful de condus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


si la noi e urat, ieri a plouat, azi cred ca va urma.

Avem filmulete din vacanta in filmulete Marco (2).
poze aici

incerc sa citesc din urma .



_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ia te uita cine ne viziteaza!
Frumoase pozici, spune-ne si noua cum v-ati distrat pe unde ati umblat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio da ati fost o trupa serioasa nu gluma. Super mortal arata parcul de distractii, de jucarii nu mai zic. Astept si eu un 'motiv' ca sa dau iama prin magazinele de jucarii. Doar de curiozitate: cat v-a costat hotelul?
Kitzy si mie mi-e groaza de aglomeratia din centru, sper sa ma descurc cat de cat pana trece scoala si examenul, pe urma, pana o sa fiu mai stapana pe mine o sa conduc mai mult la drum lung si in oras la orele mai linistite.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata'
...buna cafeluta din Ardeal
Aly...bafta, hai ca nu e greu...je, am facut scoala de soferi la Bucuresti...asa ca nu va mai plange-ti de circulatia din centru Clujului ...Kitzy curaj, o data si o data tot trebuie sa incepi!

Gio...bine ai revenit...acu incep sa ma uit la poze.

Ieri am incercat sa pun poze pe weebshots...da nu stiu ce are ca nu mi le incarca, am incercat cred ca de cel puti 4-5 ori si nu stiu ce are...voi a-ti pus ceva poze in ultima vreme...totul a mers`bine?


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Fetele, hai ca eu va poftesc si azi la
ca ieri am facut un an de la cununia religioasa si azi e ziua lui bebe si a lui tati.

si avem si o mica rugaminte. Ne dati si noua un vot la concursul Pampers? Uite aici! Multumim anticipat!



Kateryna si Anelin-George (7 ian 2007)

www.dropshots.com/extazis" target="_blank">Poze Anelin-George

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata si tie Oana!
Intr-adevar in Bucuresti e infernala circulatia dar nici in Cluj nu mai dureaza mult pana ajunge asa.
No fetelor, incep sa ma gandesc serios sa fac scoala, dar mi-e o groazaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kateryna multi ani fericiti de casnicie si sa-ti traiasca sotzul si bebelinul.

Onutz din pacate Clujul nu mai este cum a fost, din punct de vedere al circulatiei. In fine, o sa invat eu, ca n-o fi sfarsitul lumii. De poze nu stiu ce sa zic, eu folosesc yahoo photos.

Kitzy am uitat sa-ti zic, eu m-am apucat de invatat legislatia inca din iarna, cica acum nu te lasa sa te urci la volan pana nu stii legislatia. Asa ca n-ar fi rau sa te apuci sa citesti codul rutier si regulamentul rutier, astea-s 'bibliile'. Unde nu intelegi, intrebi sotzul, ca asa fac si eu. Si daca vrei, iti dau si un site de pe care fac eu chestionare online.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput