Miresele anului 2006 (74)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Onutz, Gio distractie faina in concedii, sa veniti cu poze multe si cu amintiri frumoase.

La noi nu e liber luni, doar marti, dar ce folos ca sotzul lucreaza marti. Asa ca... atat cat o sa dorm mai mult marti.

Weekend fain la toata lumea si pe luni (pentru cine e prin preajma)!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Merci fain de urari Aly

Gio...drum bun...distractie placuta...pupici la Marco (si voua avident )...vreme buna ve-ti avea cu siguranta (in De sunt 28 grade)...si sa va intoarceti cu multe poze!

Fetelor, va pup, promit ca ma intorc joi cu poze...si cu pozele cu care am ramas datoare!
Vacanta placuta celor care au parte de asa ceva...daca nu macar 1 Mai "muncitoresc" sa il sarbatoriti prin odihna!


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Ralnied te rog mumos sa ne ierti



ce dati ca sa va iert?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Giova

Aly da plecam in Italia .
Ralnied scuze, cu toate ca e argint viu, nu pot sa-l trimit...nu poate lipsi de la gradi .


mda, ca intotdeauna gasesti scuze...Pai acum are liber de 1 Mai, de ce nu il trimiti? :((

Si in Italia cand mai plecati? Iar??????? Zilele astea (sunt in urma cu stirile, inca nu am apucat sa citesc ce ati mai scris)... Sa inteleg ca acum??? M-ati derutat complet...


Ooana... pai vezi... nici nu stii cand... :(( Aha, frumos, pleci la London si pe mine cui ma lasi?


Alynutza... cand sa ma bag si in discutii, daca nici sa respir nu prea mai apuc?


Ca sa ma laud si eu: am liber pana marti, sic! Niciodata nu s-a dat liber de 1 Mai la noi. Ma rog, de 1 Mai lucrez, dar am duminica liber (maine oricum aveam) si luni... :) I'm happy!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

a.... Gio, exista o sansa (mica ce-i drept, dar exista!) sa ajung prin Timisoara la inceputul lui august!
Si te caut atunci, il iau pe Marco singura! Nu mai astept sa il trimiti tu!

A... drum bun tuturor pe unde plecati! Si sa va distrati super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza!
Pentru cine e prin preajma am o cafelutza aburinda, insotita de o feliutza de kek.

Iar a trecut repede weekend-ul, dar a fost frumos. Sambata am prins o vreme excelenta, am facut mici si frigarui de puiutz, am jucat badminton si-am fugit dupa minge pana n-am mai putut, duminica am lenevit la greu, mai ales ca ma dureau toti muschiuletii .
Azi dimineata cand am venit spre serviciu nu-mi venea sa cred ce pustiu era, ziceai ca-i duminica. Lasa, ca macar maine stau si eu acasuca.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ciao! Se pare ca doar eu sunt pe aici. Unde ati plecat toate?
Sotzul meu lucreaza azi, asa ca sunt singurica pe acasa dar daca tot nu sunteti pe aici ma duc si eu pana la parintii mei ca deja ma plictisesc acasa. Dar maine sunteti si voi prezente, nu?

Nu lasa pe maine ce poti face azi, ca poate maine nu mai trebuie facut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

eu-s prezenta si azi. Acusi plec la munca! :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralniedtu lucrezi azi? Ai fost ieri libera?
Eu ieri am fost la servici dar azi sunt libera.Se pare ca numai noi suntem azi pe aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza!
Se pare ca e tot randul meu la cafea. S-a terminat si mini-vacanta (pentru cine a fost), dar tot e bine ca mai sunt doar 3 zile pana la weekend.
Ieri am lenevit in casa, a fost destul de frig si urat.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput