Miresele anului 2006 (74)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

In privinta jobului nu ma pot plange ca muncesc pe branci, no bine sunt si zile cand n-am timp sa beau apa ca de exemplu cand sunt de dimineata si e full de lume pt operatii si consultatii dar asta nu ma impiedica ca am si viata privata.

Nu lasa pe maine ce poti face azi, ca poate maine nu mai trebuie facut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly da plecam in Italia .
Ralnied scuze, cu toate ca e argint viu, nu pot sa-l trimit...nu poate lipsi de la gradi .

eu stau si vb. la telefon si bagajele...cine le face? , pe mai tarziu.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata fetele...
...merci de cafeluta
Ralnied...cand? unde? cum?...ca eu nu imi aduc aminte de fel!
Kreliut...cand vine gazu, lumina etc...ne piere si noua veselia
Ma bucur ca a-ti sarbatorit frumos!
Aly, Kitzy...buna cafeaua din Ardeal
Gio...cred ca si pe mine m-a afectat povestea asta...pentru ca m-am regasit oarecum in ea...program 9-18, apoi direct cursuri de germana pana la 19...apoi acasa la invatat, sau la pregatit diverse prezentari pentru a doua zi, si de obicei am cel putin doua proiecte in acelasi timp...anul asta daca ma credeti am deschis televizorul de 2 ori!!!


Cand plecati? azi? cred ca abia asteptati!
Eu una nu mai am stare sa stau pe scaun cand ma gandesc ca maine pe vremea asta voi fi in aeroport!


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio ce fain de voi. Sa aveti drum bun si distractie faina. Si sa vii cu poze, macar sa vad si eu ce-am pierdut pe anul asta.

Kitzy pai da, se mai intampla sa ai o zi mai ocupata, dar deja e ingrijorator cand zi de zi stai pana noaptea, nu mai apuci sa mananci si sa dormi cum trebuie, ce sa mai vorbim de viata privata. Normal este sa fie echilibru in toate.

Ralnied pai baga-te si tu in discutii... ca nu ne suparam.

Onutz a venit vremea excursiei mult asteptate si la voi?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly da, asa ar fi normal dar acuma parca tot mai mare e stresul de la servici, sa faci cat mai multi bani si daca nu dai randament cum le convine la patroni te mai si dau afara. Eu as pune partea financiara pe locul 2 si sanatatea pe locul 1. Da-l incolo de servici, la ce bun sa ai bani daca il cheltuiesti prin spitale sau Doamne fereste si mai rau cum a fost cazul lui Raluca.

Nu lasa pe maine ce poti face azi, ca poate maine nu mai trebuie facut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Eu as pune partea financiara pe locul 2 si sanatatea pe locul 1. Da-l incolo de servici, la ce bun sa ai bani daca il cheltuiesti prin spitale sau Doamne fereste si mai rau cum a fost cazul lui Raluca.




Corect, asa gandesc si eu.

(Auzi, citatul asa cum il stiu eu este 'Lasa pe maine ce poti face azi, ca poate maine nu mai trebuie facut' ... )


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Daaaaaaa Aly nu imi vine sa cred 5 zile numai pentru mine...mama si fratele meu au venit ieri...Marius aterizeaza in 30 min...chiar nu realizez ca voi fi 5 zile la Londra!
....sa vezi ce o sa realizez eu cat ai clipi din ochi, cand ma intorc la servici

P.S. am facut rost de pozele de la intalnirea noastra din week-endul trecut...dar nu pot sa le postez ca mi-e restrictionat accesul la site.


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

imi imaginez ca abia mai stai pe scaun.

Nu stiu voi, dar eu n-am nici un chef de nimic, abia astept sa plec acasa.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Am auzit ca pana la urma va fi liber si luni pentru bugetari...firma mea din Ro a hotarat ca cine vrea sa fie liber luni...e liber sa isi ia o zi de concediu...deh noi nu suntem bugetari!


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana distractie placuta in Londra. te cred ca nu mai ai stare pe scaun.
Da azi plecam sau maine de dim., depinde cat e de obosit Clau.
Aly voi face poze, dar noi nu mergem la mare, noi suntem in Nord.asa ca vizitam Lago di Garda, Gardaland, Zoo, cam atat.
Kitzy si eu sunt pt. sanatate pe 1 loc si munca pe urmatorul.

fete va .
merg laun dus, sa-l iau pe Marco de la gradi si sa pun ultimele detalii la punct.
mini vacanta faina va doresc.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput