Miresici frumoase de 2007 (4)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Bine v-am regasit, dragele mele!!! Am inceput din nou serviciul!Huuuaaaa!!!! Aaaaaaa, ma scuzati. Sa revenim la lucruri mai placute: []Daii,Casa de piatra]!!! ai fost exact asa cum mi-am imaginat...frumoasa, frumoasa...si sotul, jos palaria! Sa stii k am fost cu tine pe tot parcursul nuntii...ma gandeam: acum au venit sa o ia de acasa( asta stiam de la fratele tau ), la 5 intra in biserica, acum se duc la restaurant... Sper sa va simtiti super bine in luna de miere. M-am chinuit mult ca sa vad pozele de pe Hi5, astept altele.
Mexxa, Floricika casa de piatra si sa aveti parte de tot ceea ce este mai frumos pe lume!Vrem pozeeeeeee!!! Josefine, pe unde mai esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Hello!
Ghiciti cine si-a facut aparit5ia in peisaj? Moi, bineinteles! M-ma intors din saptaluna de miere. A fost frumos, scurt, cu peripetii!
Mexxa, Floricik, va doresc casa de piatra si voua si multa dragoste!
Mexxa ai fost tare draguta, si rochita foarte vesela cu pata aia de culoare!
Josefine, va pupam mult, ne e dor de voi!
Andreeutza, te pup, nu stiam ca ai vorbit cu fratele meu in ziua nuntii!!

Celor care nu ati putut vedea pozele, dati cautare pe hi 5 diana rotaru!!!

Pupicei multi multi

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Sorry, sorry...nu mi-am revenit din vacanta inca!
Cautarea trebuie sa fie dee - pe hi 5,
este singura poza cu o miresica.
Pupici

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

eu te-am gasit, diana! foarte frumoase pozele!

noi suntem bine, am fost in week-end cu corturile, ne-am dat in barcute pneumatice vreo 20 de km pe un rau, a fost distractiv. acum vrem sa ne luam masina si suntem in cautari.

andreea, ai fost la nunta dianei?

va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Neata, frumoaselor!!!!! Bine ai revenit, Daii!!!! Uraaaaaaaaa, ne vedem!! Josefine, blonda, adica io, a ramas cu sotu' din dotare cu masina Opel Kadett din 1900 toamna pe autostrada, inainte de Adjud, k i s-a rupt nu stiu ce curea de transmisie(masinii, nu sotului), si ne-am intors dupa ce li s-a facut mila unor prieteni si au venit dupa noi dupa ce am stat vreme buna in ploaie!!! Josefine, daca ai fost in Focsani in perioada 23-26 august, stii ce ploi erau. Cel putin la noi Neamt si Suceava au fost si inundatii. Asa k am ajuns in Bucuresti a 2 a zi! Fetelor, cand veniti pe la mineeeeeeeee? Daii, ai ceva la miiiiiineeeee!!! Puuuuuu fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Fetelor mai am si eu un pic si voi deveni Doamna.
Nu am emotii, dar am inceput sa numar zilele din calendar pana la nunta.Parca nu mai am rabdare.
As vrea sa nu ploua atunci,mi-e tare frica de lucrul asta,ca daca ploua nu am unde sa imi fac si eu pozici.
In rest sunt cam gata cu toate pregatirile,mai trebuie luat ce trebuie pt.restaurant,adica apa + suc, piscoturi,saratele,fructe si un in ultimul rand tortul miresei.
Aveti idee cam sau cu cat timp inainete de nunta se comanda ?

;cesc fetele.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Hello!!!!
Miresicile mele ce fac?
Josefine, te invidiez tare mult: luna ta de miere tine de vreo.....2 luni!!! Distractie placuta si spor la cautari! Si noi ne-am hotarat ce masinuta sa ne luam si daca ne grabim un pic o s-o primim chiar de Craciun!
Andreeutza, ce de aventuri pe capul tau......si tocmai la nunta mea!!!Ti-am simtit lipsa, dar important e ca ati ajuns intr-un final cu bine aksica. Vorbim cand sa ne vedem.
Canne-Marie, fruntea sus, ca mai ai putin de tot. Tortul cam cu 1-2 saptamani inainte de nunta il comanzi.Si fii optimista, o sa ai vreme buna.

Pupicutzi, dragele mele

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

DAII merci de incurajari.
Ce masinuta iti ei ?
Si noi am vandut-o pe cea veche si acum asteptam sa ne vina alta,dar prin octombrie.
Josefine tu ai plecat din RO ? Unde ?



annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

hello!

ce faceti?

daca nu stiati ce sa faceti cu rochia de mireasa dupa nunta, am gasit o idee
www.trashthedress.com miresicile fac o sedinta speciala foto, in cele mai ciudate locuri, sfarsind prin a-si strica rochiile.

canne-marie, sa fii calma, nu lasa emotiile sa te copleseasca, tu trebuie sa le stapanesti ca sa fii sigura ca va iesi cum iti doresti.
eu am plecat "acasa", adica in new york, dar mai vin in vacante.

andreea, ce nasol moment, am auzit de inundatii, chiar nu credeam ca asa a fost, ca mereu citesc cate o chestie si mi se pare ca jurnalistii cauta senzationalul. de ex, am fost la mare dupa nunta, vreo 2 zile si am prins exact perioada dupa caldurile mari cand a plouat. mult zic astia si au fost inundatii. dar unde am fost noi nici urma de inundatii.

diana, cand ai mai multe poze sa ne arati! voi aratati asa relaxati la vals, noi nici nu mai stiam pasii;)

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Buna fetele. Va pup pe toate din postura de doamna cu acte in regula. Noi suntem in saptamana de miere dar miercuri revenim acasa. Mai avem putin de stat pe aici si vreau sa profit sa ma balacesc cat pot ...ca la ce calduri am indurat vara asta...
Va pupacesc pe toate

Mergi la inceput