Miresici frumoase de 2007 (4)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Daii si din partea mea CASA DE PIATRA SI SA FITI SANATOSI ! ! !

Floric de ce dezamaire poate din cauza stresului,ma tot gandesc ba la una , ba la alta.
Mai ai un pic si gata si tu,eu mai am pana la sf.lui sept.si deja nu mai am rabdare.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisanti spune:

Buna mireselor 2007

eu sunt o viitoare mireasa de 2008 ... (o intrusa aici la voi)

va felicit ptr activitatea de pe subiectul asta

de ce va scriu? caut si eu sfaturi ptr gasirea unui restaurant in bucuresti - probl e ca noi suntem la 2000 km distanta si nu avem decat sapt asta la dispozitie sa gasim un restaurant ptr iulie 2008. in plus, e numai logodnicul meu in bucuresti acum asa ca va dati seama ca eu stresez rau de tot...

noi cautam un restaurant cu o capacitate de 80-100 pers - ma gandesc ca printre voi sunt fete care au avut numarul asta de invitati. Voi unde faceti (ati facut) nunta? si ce imi recomandati ca restouri?

merci
si casa de piatra!
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Hello, miresici scumpici! Am revenit si eu, acum doamna cu drepturi depline, proaspata miresica!!!
Va multumesc tuturor pentru urari!
Am avut nunta pe care mi-am dorit-o, am fost linistita, relaxata, cu emotii nebunesti la biserica si la vals, super fericita!
Stiu ca sunteti multe curioase pe aici, si mai ales pentru Josefine care este departe de tot, am sa va invit sa vedeti si cateva pozici http://www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=105158484. Nu stiu daca am postat link-ul corect, insa puteti incerca cautand diana rotaru pe hi5.
Va pup pe toate, si viitoarelor mirese le spun doar atat:chiar daca acum vi se pare greu, chiar veti avea o nunta de poveste.

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Ce machiaj super ai avut,Daii! Ati fost 2 frumosi, va sta tare bine impreuna! Nu-i asa ca mai vrei o data?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Da, Josefine, desi nu credeam ca voi spune asta vreodata, chiar mi-as mai dori sa retraiesc perioada de dinainte, cu pregatirile, agitatia, tot tacamul. Acum stau si ma gandesc ce as putea sa ma organizez, ca parca imi intrasem in mana.
Voi ce faceti, sunteti ok? Sotiorul tau s-a obisnuit? Va pupam mult!
Andreeutza, pe unde umbli?
Matzoi, esti deja in luna de miere?
Pupici la miresici

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurararo01 spune:

Buna, in primul rand felicitari tuturor miresicilor, ati fost frumoase si speciale toate, dar vreau sa o vad si pe Daii dar nu reusesc. Accesand linkul imi deschide pagina principala de Hi5 pt a ma loga , apoi ma intrpduce in pagina mea de HI5, iar la cautari iasa multe persoane, eu ni¡u stiu care e cea pe care o caut eu
mersi anticipat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Diana, mi-a placut rochita foarte mult si iti statea foarte bine. Buchetul a fost superb, iar voi ca o printesa si un print!

Noi inca suntem in perioada de vizitare, facem pe turistii, acomodarea e usoara, zic eu, ca pana acum numai romani a intalnit. Chiar imi spunea ca vrea si el sa intalneasca un american adevarat . Inca il mai uimesc cateva chestii, gen nu gasesti kk de catel pe jos, lumea sta la coada sa intre in autobuz, metroul are aer conditionat.. mai greu va fi cand o sa fim pe picioarele noastre.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Eu nu reusesc sa vad pozele cu Daii
Eu sunt plina de emotii... AMR 4 zile pana la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

floricik, o sa fii frumoasa si o sa te simti minunat!
casa de piatra!

va pup, fetelor, maine poate reusesc si eu sa pun pozele. in week-end mergem la pescuit;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Salutareeee

Am aparut si eu...nu am plecat inca in luna de miere..vineri plecam
Imi pare tare rau ca nu am mai intrat dar nu mai avem internet acasa si cu toata nunta si am mai apucat sa intru de pe undeva.
Ce pot sa va zic....am avut o nunta superba,de vis. M-am distrat ca niciodata, totul a fost perfect cu exceptia unor comentarii dar care am preferat sa nu le bag in seama.
Aveti aici cateva poze facute de cumatrii nostri.Cele profesionale ajung abia marti in posesia noastra, apoi le voi da spre vizionare



^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput