Miresici frumoase de 2007 (4)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Hello, miresicile mele scumpici!
Imi cer iertare pt ca n-am mai scris nmk, v-am citit insa nu am mai avut timp si sa scriu.
Eu sunt aksica, incerc sa-mi revin dupa o criza urata de hernie de disc. Nu stiam c-o am si pe asta.
Matilda, pupici multi si multa bafta lui Razvan la sustinerea licentei. Abia astept sa-l sarbatorim!!!!
Andreeutza, tu ai revenit pe plaiurile noastre? Sau s-a prelungit luna de miere????????
Cu mari emotii si multa nerabdare, va anunt ca de azi incepand au mai ramas fix 2 luni pana la nunta mea!!!!!!!!!!!
Abia acum realizez ce putin mai avem.

Pupicutzi multi

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Nu e locul nici momentul potrivit..dar m-am gandit ca poate vreti sa fiti alaturi de colega voastra ALINATXA http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=102972




Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

noi suntem tare bucurosi, am sot inginer
lucrarea a fost f apreciata de comisie, un profesor facea si poze robotelului;)
acum putem sa ne gandim la nunta si sa ne ocupam de detalii.
daii, eu mai am o luna!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

quote:
Originally posted by madau

Nu e locul nici momentul potrivit..dar m-am gandit ca poate vreti sa fiti alaturi de colega voastra ALINATXA http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=102972






ce tragedie!!! nu imi vine sa cred, cum e posibil asa ceva? Alina, fii tare, pentru tine si pentru bebelul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Doamne..ce tragedie...

Alina suntem alaturi de tine.Sincere condoleante!!

Fetelor noi am dat invitatiile la facut..de acum astept sa iasa sa le impartim...deja ma iau emotiile, dar sper sa trecem cu bine peste!!


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vulpitzayam spune:

AM revenit si eu , chiar daca nu am fost foarte activa , eu v-am urmarit mereu.
Sunt pe ultima suta de metri , am emotii cat carul.....daca fac o trecere in revista , cred ca o sa imi lipseasca perioada aceasta de pregatiri , dar pe de alta parte , nu o sa imi fie dor de acest stres.
Cum o sa am poze , o sa le pun.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

vulpito, inca 4 zile:))

ce frumos, sa ne povestesti neaparat cum a fost. plecati in luna de miere?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Chiar VULPITO mai sunt patru zile,felicitari.
Fetelor nu mai pot,nu mai am rabdare maine ma duc la probat rochite si am vazut rochita pe care vreau sa mi-o iau.Vreau sa treaca timpul mai repede.Deabea astept,yupyyyyyyyyyyyyyyy


annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vulpitzayam spune:

Nu stiu unde o sa plecam....eu nu am pasaport....asadar am putea numai in UE.Oricum....si la munte daca plecam , plus un pic in Bulgaria e perfect.Important e sa fim impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Buna ziua, dragi miresici! M-am uitat pe ceea ce ati mai scris, si am vazut postarea in care sotul unei membre a site-ului DC, Alinatxa, a murit la inceputul saptamanii intr-un accident de motocicleta....am inteles ca aveau o fetita pe care urmau sa o boteze in curand si ca nunta avea loc in 2 saptamani....Sa ne rugam pentru sufletul celui decedat si pentru cei dragi ramasi in urma! Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

Mergi la inceput