Miresici frumoase de 2007 (4)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

PIUUUUUUUUUUUUUUU, mai fetelor da ce vant de libertate bate pe aici,nu-mi vine sa cred .
Dyenusi bine ai venit si o nunta ca in povesti iti doresc !
Fetelor, deja vorbiti de luna de miere ,uauuuuuuuuu.
Noi inca nu am vorbit de luna de miere,dar am fost pleca-ti 9 zile in Grecia, acum 2 saptamani si sper sa mai plecam pe undeva dupa nunta, acum sa vedem poate este surpriza sotului de nu zice nimic.Cred ca luna asta, ma duc sa-mi i-au verighetele si in iulie incep cautarile maraton, dupa rochita si costumul lui de ginere.Am rezolvat aproape toate treburile, am mai luat vinul 100 de litrii si sampania.Ne-a mai ramas imbracatul nostru.AAAAAA si sa nu uit de invitatii, care le fac tot acum in 2 saptanami.

In rest voi cum mai sta-ti stimate miresici ?


'cesc miresicile.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine_rox spune:

Buna fetele!
Azi sunt happy-happy, ca sambata am fost sa imi dau comanda de rochita si mi-am comandat rochita de care m-am indragostit acu juma de an doar ca nu stiam dc o sa am bani sa o iau; si mi-am luat-o!!!!!
In 3 saptamani mi-o dau; trebuie sa ma duc la proba saptamana asta vineri cred si apoi mi-o dau in 2 saptamani. Sunt asa de fericita ca imi vine sa pup pe toata lumea!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

buna dimineata,

sunshine rox, asteptam sa iti vedem rochita:)

floricik, cum stai cu pregatirile?

canne marie, ai luat verighete?


eu am o dilema, nu prea mare de altfel. am un set, lantisor finut cu pandantiv- perluta si cercei tot cu perluta. sunt foarte finuti, dar nu stiu daca se asorteaza cu rochia. rochia are aplicatii de cristale- ma rog, sticla, si sunt destul de multe. oare merge setul? pentru par ma gandeam sa iau 2 agrafe tot cu cristale, am vazut unele ieftine cu 25 ron pe un site.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Josefine ,nu am reusit sa le i-au inca,sper ca luna viitoare sa le i-au,a intervenit ceva acum si avem nevoi de ceva bani,pentru a rezolva aceasta problema.Asa ca au ramas pe luna viitoare si rochita la fel.


'cesc fetele cucuietele.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Buna . Ce fac fetele ?
Josefine, eu(ca de obicei)stau cam prost cu pregatirile...Dar se rezolva situatia. In week-end mergem sa dam comanda pentru invitatii. Sper sa gasim ceva pe placul nostru. Avetii idee cat dureaza pana sunt gata ?
O sa mergem sa ne gravam si verighetele ca pe astea le-am luat cu ceva timp in urma
Sunshine_rox si eu vreau sa-ti vad rochita
Pup toate miresicile


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

DOAMNE FETELOR ,DAR CE SE INTAMPLA CU VOI DE NU MAI INTRA-TI PE AICI ? ? ?
Sunt chiar dezamagita.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Buna fetele. Ce faceti, aveti treaba de nu mai intrati sa vorbiti cu noi ?
Canne-marie , lasa ca stam noi doua la barfa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Eu am absenta motivata:)) Mai are putin sotul pana la licenta, il mai ajut si eu, iar cand nu facem ceva important, lenevim de la caldura:))
Voi cum mai stati cu pregatirile? Eu de-abia astept nunta si mai e putin peste o luna. Sambata ma duc la o nunta, sa vedem cum va fi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Neata miresici.Eu stau bine cu pregatirile,au mai ramas de luat toata imbracamintea si bauturile racoritoare + apa minerala care asta o i-au in septembrie, iar imbracamintea incepand din iulie alergam dupa ea.
Josefine distractie placuta la nunta si bafta multa sotului la liceenta, ca are nevoie si fara emotii.Tu cum stai cu emotiile,mai ai o luna si devi Doamna ?


'cesc miresicile.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

buna miresici!!!as vrea sa ma puneti si pe mine pe listuta voastra 18 AUGUST 2007!!!!!!!!NOI AM FACUT CATEVA PREGATIRI,DAR NU POT SPUNE CA AVEM FOARTE MULTE EMOTII!!!!!!PROBABIL PT CA NU SUNTEM INCA IN TARA SI ABIA AJUNGEM PE 31 IULIE!!!!!NOROC CA NE-AU AJUTAT PARINTII LA PREGATIRI!!!!!!!AVEM RESTAURANTUL,EDY'S IN BRAILA,BISERICA,INVITATIILE,DJ,FOTOGRAF,CAMERAM,BAUTURILE ALCOOLICE,SI RESTUL PE CAND VENIM IN TARA!!!!ROCHITA NU MI-AM CUMPARAT-O INCA,IN PRIMUL RAND PT CA AICI SUNT FOARTE SCUMPE,IN AL DOILEA RAND ,NU MI-A PLACUT NIMIC,IAR IN ULTIMUL RAND MI SE PARE PREA COSTISITOR APOI SA O IAU IN TARA!!!!!!!!MI-A PARUT FOARTE RAU CA NU M-AM IMPLICAT FOARTE MULT IN PREGATIRILE NUNTII(ASTA PT CA NU AM FOAT ACOLO,DAR AM STAT CU MANA PE TELEFON MEREU)SI NU S-A FACUT NIMIC FARA SA STIM NOI INAINTE!!!!!!!DAR SINCER CA ACUM IMI DAU SEAMA CA A FOST UN PIC MAI BINE CA AM FOST MAI DEPARTE DE TOT,CA SUNTEM UN PIC MAI LINISTITI!!!!SI STRESUL SE VA REZUMA LA CELE 2 SAPT INAINTEA NUNTII!!!!!!!SPOR LA PREGATIRI SI O NUNTA E VIS VA DORESC LA TOATE,IAR CELOR CARE SUNT DEJA DOAMNE,CASA DE PIATRA SI MULTE IMPLINIRI!!!!HAI CA EU SUNT UN PIC CAM VORBAREATA,ASA CA SPER CA NU V-AM PLICTISIT!!!!!!!!

bcc

Mergi la inceput