Piticodromul de sept-oct 2005 (176)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

Buna ziua piticodrom!!!!! Sper ca nu ne-ati uitat......
La noi toate bune, doar ca ultimele 2 luni n-am mai avut internet
S-a rezolvat in sfarsit, uraaaaaa!
Incerc sa citesc putin din urma sa vad ce noutati mai sunt.
Incerc sa pun si ceva poze, ca avem cu ce ne lauda, acum 2 saptamani am fost la Disneyland-ul din Paris si la Paris, normal....
Va pupez pe toate, ca tare mult v-am dus dorul


Mary si Andrei(29.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

si uite-l si pe piciul meu , ca sa vedeti cat a crescut
aici

Mary si Andrei(29.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Mary bine ai revenit!!!

edit: si unde e piticul? S-a facut baiat mare Andrei . Imi place mult bicicleta lui, super. Si bag de seamna ca ati fost si prin Bucuresti. Zi-mi ca ai stat putin ca sa nu ma supar ca nu ne-am intalnit

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Wow, sa nu-l recunosc pe Andrei. Ce mare s-a facut...
Mary, o intrebare: cum rezista tentatiei de a trage de cerceii aia? Ca mi-am pus si eu o data si era sa raman cu urechile rupte.
Ce gasca misto are piciul

Ruxandra cu aka Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

Multumesc Irina, si noi va pupam
Am fost si pe acasa, in februarie, adica in Bucuresti, ca pe acasa n-am prea stat, plecam dimineata si veneam seara tarziu, mai mult pe la mama, soacra, cumnati, prieteni, etc......am stat 5 zile, dar a fost groaznic de obositor, am tinut-o numai in vizite si Andrei saracu se saturase sa-l pupe toata lumea si sa-l intrebe cum il cheama si chestii d-astea

Mary si Andrei(29.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Mary mai vin cu o intrebare. Am vazut o poza in scunelul de masina. Ati trecut cumva la scunel de 9-36 kg?

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

Ruxi, multumim!
Nu ma trage de cercei si nici de ochelari, nu stiu de ce, cred ca s-a obisnuit....cand era mai mic mai incerca, dar acum nu.
Cat despre amicii lui, el cu copii mai mari se intelege bine,incearca tot timpul sa-i imite, incearca saracul din rasputeri sa dea la pedale la bicicleta aia, sa se tina si el dupa baietii mai mari..... cu cei de varsta lui nu prea se joaca, eventual le baga degetul in ochi, sau le indeasa jucarii in gura

Mary si Andrei(29.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Mary, si eu l-am admirat pe Andrei. Ce baiat mare si frumos.
Esti sigura ca e nascut in aceeasi luna cu mandra mea ? Anca parca e mai mica

Si Anca tot asa numai cu copii mari se joaca, dar la ea e de inteles ca printre copii din astia traieste. Ma bucur ca ne-ai mai scris.



Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei

www.computerbild.ro" target="_blank">Revista lui tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

da, Irina, e de la 1 la 3 ani.E luat de anul trecut.....
Pana la urma ne-am incumetat sa plecam in 3 in vacanta, asa ca am facut aproape 4 mii de km, Italia, Elvetia, Belgia, Franta si iar Italia. N-a fost usor cu Andrei, dar ne-am descurcat, se obisnuise in masina, n-avea nici o treaba.Ne-am oprit la 3 ore cate jumatate de ora in care alerga si juca fotbal cu tati.

Mary si Andrei(29.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

Mai revin pe seara, ca nu am prea mult timp de net, acum de cand s-a incalzit afara, stam mai mult in prin curte, si dimineata si dupa-masa, mi-ar trebui un laptop, sa pot scrie si de afara

Mary si Andrei(29.09.2005)

Mergi la inceput