Miresele anului 2006 (73)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly, nu prea stiu ce sa-ti zic sa faci, daca ti-ai face analizele direct si te-ai duce cu ele la dr ai scapa probabil de un drum in plus, dar, ca exista si un dar, ar putea la fel de bine sa-ti mai ceara niste analize in plus si atunci iar te poarta.Depinde de ce fel de analize te intereseaza si pe tine. Eu as zice sa faci analizele la sange cele uzuale si radiografiile daca trebuie; nu cred ca o sa-ti ceara ceva el in plus.
Si eu ar trebui sa-mi fac analizele la sange ca nu le-am facut demult si ma stiu cu lipsa de Fe, Ca si Mg, dar nu-mi plac acele pe pielea mea si tot aman...si aman....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Si eu ma gandesc (,) ca daca tot si-a facut bunica in iarna, am cat de cat de unde sa ma orientez si ma scutesc de un drum in plus daca merg cu rezultatele direct. Nici eu nu ma dau in vant dupa analize de sange (mi se face si rau si un ditai hematomul dupa) si probabil daca nu trebuia sa merg cu spatele nici nu le faceam.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Mie nu mi se face rau si nici hematoame n-am facut pana acuma dar nu-mi plac doctorii si pe cat pot ii evit
Dar tu ce probleme ai cu spatele?
Si eu ma mai plang de dureri de spate cand sunt foarte obosita, n-ar strica niste fizioterapie, dar cum ziceam tot aman.
Sa ne zici si noua ce ti-a zis nenea doctorul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

Neatza la fete!

Rexanne bine ai revenit!

Kreliutz nu ma fofilez bre, dar pana imi baui si eu cafeau si fumai tigara ... aahaahaa!
Acum sa va spun si eu noutatile mele!
- mi am luat masina, un Tico miiic miiic si pitic!
- iubitul meu isi lua motocicleta;
- sunt in curs de terminare a scolii de soferi si mai am un pic si dau de carnet
- am slabit 17 kg de la nunta pana acum ; a nu se intelege ca o duc rau ; am fost la doctor si mi am luat tratament si regim si inca mai sunt in scadere libera
- m-am mutat in sfarsit cu serviciul si sunt mult mai linistita;
- viata in doi mere bine, chiar foarte bine;
si cam astea sunt noutatile in mare!
in rest toate bune!

ma bucur ca am revenit si mi a fost dor de voi!
pupici multi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

aaa si kreliutz ma alutar suferintei tale cu aftele!
si eu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ginutza, sa stapanesti sanatoasa masinutza si mult noroc cu carnetul,sa dai de baut cand il iei
Eu de cand m-am maritat m-am ingrasat cam 2-3kg si as vrea si eu sa le dau jos, dar eu nu sunt facuta sa tin regimuri asa ca sunt atenta la ceea ce mananc zi de zi
Felicitari pt kg date jos, e o realizare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

sarna mult de tot!
normal ca dau de baut! se stie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bravo bre ginutzo...si tu taci malc...la asa realizari!!!...sa-ti fie rusine obrazului!
si sa nu uiti sa ma faci o tura cu tico...ca de cand ma ameninti cu pizza aia ...
aftele....trec cu glicerina boraxata...da' tre' sa pui din plin, nu gluma

Aly, nush ce sa-ti zic...cu analizele..stii ca eu ma kinui de ceva vreme sa ma duc sa-mi fac 1 analiza..asa ca...io zic pas la sfatul asta ...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ginutza ce de vesti bune!

Kitzy pai tocmai tu eviti medicii? Cu spatele am probleme de mult, ma doare cam tot timpul, sa nu mai spun dupa efort. Si mi s-a recomandat cu caldura sa merg sa vad ce e si sa tratez, ca daca o sa vina sarcina, o sa se agraveze.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Al;y nu stiu ce sa zic habar n-am.
Ginutza felicitari pt. si bafta la ex. pt. carnetul de soferi.

Numai miercuri ne dau numerele noi .Degeaba avem pile ca nu depind de ei, se fac la Sb si ppe urma trebuie nu stiu ce de la Bucuresti. Asa ca joia ajung in Tm., sambata mergem noi in Alba sa luam ceva bunataturi pt. prietenii din Italia.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput