Miresele anului 2006 (73)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Salut la fete!
brrrrr.....ce frig e in birouash..au inchis caldura si tremur de frig....iarm-am dat pe ceaiuri calde ...si coffee buna de la fete
eu am spalat ieri o tura, asa ca azi ma asteapta la calcat.....

Gio, abia te astept cu povesti de la nasit.....btw....frumoase pozuci de PAste

Aly...vazusi ca nu-s singura cu bufetu' suedez, da? ...dar nah...daca asa a hotarat poporu'....ori faci ca el, ori spui pas..desi, sincer..faza cu renuntatul la strigarea catalogului mi se pare de 3 lei..pt ca tai din start dorinta unora dintre voi care ar fi vrut sa va vada pe toti, insa fara sa "bage la matz", nu?..ma rog...am zis si eu o idee ...
la noi au fost chitrosi rau (desi mi-ar fi placut un suedez )..n-au venit nici toti profii...nici toti colegii...si pana la urma am stat vreo 2 ore in clasa si ne-am "ospatat" cu bla-bla-uri din ultimii 10 ani, fursecuri, prajituri si suc de la cofetarie.....veeeeryyyy "nice" ...parca vad ca aia de 20 de ani nici nu se mai face ...

cuscrel motzat, te pup si eu tare tare..poate ma incalzesc, ca nu mai poci de frig!!!

kate, kitzy


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Pai in cazul asta mie mi se pare cam evident ca scopul este de epatare a fortelor. Si daca nu ai avea bani sa platesti, atunci ce, nu esti primit la reuniune? Reuniunea nu inseamna sa bei si sa mananci de o gramada de bani ci sa depeni amintiri cu colegii, sa stai in banca in care ai invatat, sa strigi catalogul (mai servesti o gustare, un suc, se poate aduce si un casetofon pt muzica, se pot face mici cadouri simbolice pt profi si flori pt profe - daca tot exista finatze, etc etc. Sincer, eu una as zice pas la chestia asta (care imi pare un fel de pomana, adik hai sa le dam o masa la profi sa aibe si ei ceva cald in stomac ).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Raluca exact asa simt si cred si eu. Si sincer imi pare rau ca s-a renuntat la mersul in clasa, pana la urma era exact elementul de baza (parerea mea).

Kreliutz chiar nu-i vorba de chitrosenie... Dar nici nu-mi face placere stilul lor de a privi lucrurile. Nici la noi nu vin toti (o sa fim cred nici jumate de clasa). Dar ma deranjeaza si stilul de luare a deciziilor, numai ce am primit pe mail 'se face si se drege asa' nu tu 'mai, ce ziceti, va convine sa facem asa sau altfel'? In fine, mai mult ca sigur o sa zic si eu 'pas', nici nu eram foarte legata si simt asa un 'miros de barfa' in aer (gen, hai sa vedem ce au ajuns fostele colege sa avem ce barfi 3 ani de-acum incolo).


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Da bre Aly, eu am inteles ce zici tu......oricum, nici eu nu as fi fost de acord sa ne intindem cu 7 feluri de mancare...si asta sa-mi fie impus! vorba ta ..ar fi trebuit macar sa va consultati toti cei care stiti sigur (sau macar doriti) ca veniti..am zis doar ca as fi agreat ideea unui bufet in cazul in care s-ar fi pus toti de-acord..insa la noi au inceput cu de-alde "eu nu pot, eu nu am bani, eu nu stiu ce...eu nu stiu cum..." si atunci s-a ramas la intalnirea strict in clasa...
.... un bufet clar ar iesi mai ieftin decat o masa la restaurant [:I}, oricat ar spune ele (colegele tale) ca dk vor sa fie "frumos" (ce-o fi aia?) costa.....insa, clar nici eu nu le-as fi platit la profi un meniu intreg...in nici un caz ca sa ma dau grande (in fata cui?)..iar de placere, nici atat ...

asa ca..lasa-le pe ele ci pretentiile lor crescute, sa se duca si sa ii hraneasca pe profi si tu du-te cu al tau sotz in drumetii ..


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kreliutz la fata.
Ralucah da se slabeste frumos cu HL, se tine 3 luni cura asta si inca 3 de mentinere, adica bei un shake/zi.
Probl. e ca daca revi iar la programul haotic de dinainte te ingrasi, si nu cat ai slabit, ci DUBLU.
Eu, dupa ce slabesc cat vreau...voi bea un shake seara, in loc de papica. asa cu siguranta tin greutatea sub control.
cunosc multe persoane care s-au ingrasat dupa ce au tinut dieta asta, dar ori ca au bagat in ei la greu, ori ca nu au facut profgramul de mentinere.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:


Pupici la fete cucuiete!
Va salut pe toate si va spun cu intarzaiere Hristos A Inviat!
Imi cer scuze ca nu am mai dat pe aici, sa imi fie rusine!!
Oricum, acum am revenit cu forte proaspete!
Inca o data va pup si va doresc o zi cat mai usoara!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Si tu crezi ca primavare se face cu o flaore?

...cu toate astea, pup si de la noi!

quote:
Originally posted by ginutza2002


Pupici la fete cucuiete!
Va salut pe toate si va spun cu intarzaiere Hristos A Inviat!
Imi cer scuze ca nu am mai dat pe aici, sa imi fie rusine!!
Oricum, acum am revenit cu forte proaspete!
Inca o data va pup si va doresc o zi cat mai usoara!




E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:




iertare, iertare de mii de ori iertare!
si dc o floare nu mere va dau muuuulte muuuuulte!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ginutza welcome back.

Am ramas iar fara masina. trebuiesc trimise in Alba nr. astea, ca a depus mama actele pt. numerele noi. asa ca...pana sambata...cand le primim cu "relatii"- e unul caruia i-a placut de mine acolo si cica pe sambata ar fi gata.
Iar pe jos sau cu taxi...mai si ma invatasem cu binele....

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio dar noi am dat numerele provizorii numai cand le-am luat pe celelalte.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput