Mamici de iulie-august 2007 (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Karligutzo draga, multumesc , mi-au mers la suflet vb tale...ori ai talent oratoric,ori nu!
Alina.a, si mie mi-au aparut la 15-16 ani primele, si singurele (sper)!deci are mare legatura cu tipul/calitatea pielii...habar nu am de unde am mostenit asa ceva, maica-mea, si bunica-mea au o piele frumoasa, impecabila, nici o vergetura, vena sparta, etc...
asta e...am vazut pe aici un cover, ceva ptr. corp special ptr vergeturi, vene sparte, semne,e ca un fond de ten ptr corp, cica rezitent la transfer,etc etc....ma bate gandul sa-l cumpar...
va pup sa aveti o noapte frumoasa, la mine e 6 dimineta...fix!



21+

bbika din burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Jadi, ai grija cu atele de la goblen, poate se prinde sotul in ele cand ii oferi cadoul

Eu vreau sa merg la BE inca de joi, sper sa nu fie foarte aglomerat, e prima data cand merg si nu stiu cum sunt asezate standurile. Loc de parcare pe acolo se gaseste?

Carla, 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

Fetele va invit la o pizza cu ciupercute si multa branzaaaaaa.
Ingrasha,dar e bunaaaaaaaaa.
Kenutz e bine,e plin de bubitze,dar febra nu are,doar 37,2.
E dulce si asa cu bubite roshii,si se admira in oglinda:)))
Multumim de urarile de insanatoshire grabnikaaaa

Hai ca va astept pe net,ca din cauza fusului orar sunt singurika cuc.


Samurai-lady 20 weeks si bb Ken 4 ani

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Neata gagici! haideti la inviorare

Samurai-lady lui Kenutz

Simona 19+ Matei Hisham

Nunta_2005 Dubai_2006 Burtica_2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

SIMO-io m-am uitat deja la Dimineata devreme de ieri de pe Antena 1,inregistrare si am ras de nu mai pot.Aici e deja aproape 2 dupa-masa,si io nu pot iesi afara,ca e Kenutzu bubos.Doar pana jos sa iau
hartiile din posta,atat.Aaaaa si pe balcon.

Va invit la un ceai negru cu zahar si laptik inauntru.

Samurai-lady 20 weeks si bb Ken 4 ani

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Buna dimineata, gagici! Cine s-a culcat cel mai tarziu s-a trezit cel mai devreme!

Lia S21

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

Tu ?


Samurai-lady 20 weeks si bb Ken 4 ani

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Nu eu, tu si Simona!

Lia S21

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

LIA-mercikkkkkkk


Samurai-lady 20 weeks si bb Ken 4 ani

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

'neatza!la cafea nu mai lady samurica si lia?ceau mamici!
eu iar sunt rupta in gura de somn...dorm dar degeaba


alina 21+ cu bb Elisa

Mergi la inceput