Mamici de iulie-august 2007 (21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns i_ulia spune:

eu m-am lovit rau la genunchi, sunt amandoi cam umflati si undeva intre violet si galben. bebe insa e bine, n-a patit nimic. nici placenta nu parea sa aiba vreo problema, deci cu asta m-am linistit.

chriszta, si eu stiam ca nu ai voie picant. cel putin nu chili sau thai food. exact cum zicea si samdhi, declanseaza contractii. plus ca toate substantele pe care le mancam noi merg la bebe, iar ficatul lui nu prea stie ce sa faca cu cele mai toxice, gen picante.

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Samadhi condoleante.

Simona 15+ Mara/Matei

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Samadhi Condoleante.

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Alina 15 sapt +Cosmin 30 iulie 2001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samadhi spune:

VA MULTUMESC ca sunteti alaturi de mine si pentru cuvintele voastre de incurajare. Momentan nu am puterea sa mai gandesc, e aiurea ca sunt si singura acasa si m-a socat vestea....

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Samadhi daca te simti singura ramai aici cu noi si povesteste-ne ce vrei tu, chiar amintiri cu bunicul tau.

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Alina 15 sapt +Cosmin 30 iulie 2001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

samadhi, imi pare rau pt bunicul tau! nu te supara prea tare, gandeste-te ca-i face rau lu bebe..............

+15

mihaela
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns taedi spune:

Samadhi imi pare rau pt bunicul tau,condoleante si incearca sa te linistesti.

edith16+ si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Condoleante Samadhi!

Deni & Vlad & bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns taedi spune:

Bun venit noilor mamici si felicitari Alina(mami de Anya) pt caruciorul roz.

Christa si eu stia ca nu ai voie picant eu inainte papam fffmult picant dar acum nu mai pot.

Nasol cu cazaturile astea sper sa nu pateasca nimic bb-i in burtic si sa nu mai cadem nici una.Am cazut si eu in baie dar a fost mai mare spieretura decat lovitura.

pupici la toate burticutele

edith16+ si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samadhi spune:

Raman cu voi, nu plec. Trebuie sa vina cineva la mine acum dupa 12 sa repare ceva in casa dar sper sa termine repede ca nu am chef de el.

De bunicul meu, era un om bun, avea un suflet extraordinar, ne-a ajutat cum a putut si intodeauna, ar fi trebuit in sept. sa implineasca 86 de ani.
Acum nu stiu exact de ce dintr-o data a zis fratele meu ca i s-a facut rau si nu a mai primit aer si l-au dus la spital. Bunica-mea, nevasta lui a murit in dec. 1993, cred ca nu i-a fost usor sa traiasca fara ea, si pentru el poate e o eliberare. Bine ca m-am dus anul trecut in romania si a putut sa o vada si pe Maxima ca o stia doar din poze. Era bunicul cel mai iubit, dintre care i-am avut si imi pare rau ca viata asta trece cam repede...... uneori sunt clipe prea scurte ca sa savurezi ....... si ramai doar cu amintirile......

Va iubesc mult dar acum m-au luat iar lacrimile trebuie sa iau o pauza.

13+

Mergi la inceput