***LA REDOUTE (2)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancatrana spune:

ura! am lansat si eu comanda deci ma pot declara redoutista!
spuneti-mi si mie va rog cat dureaza pana primesc coletul
mor de nerabdare
va pupicesc
AnkaT & Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Va rog, alta data cand mai primiti mailuri dintr-astea cu promotii, spuneti-ne si noua... Eu, de ex nu l-am primit si m-ar fi interesat.

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Anca, am inteles de la fete ca 2 saptamani dureaza. Aproximativ.

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonia Antonia spune:

Claudia, nici eu nu am primit mailul buclucas...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancatrana spune:

merci de raspuns, cam mult 2 sapt.asta e
cred ca pt a primi mail-uri cu oferte lor trebuie sa ne abonam la newsletterul lor. am dat de el la un moment dat da acum nu-l mai gasesc .
imediat ce il gasesc va trimit unde e exact

AnkaT & Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancatrana spune:

am gasit da zice ca nu e disponibil si nu stiu de ce
scrie asa: tout devrait rapidement rentrer dans l'ordre
cine stie ce inseamna?
AnkaT & Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Of, fetelor n-am stiut ca n-ati primit toate oferta asta. Nu m-am gandit sa scriu mai devreme...of, mor de nervi. Io-s abonata la newsletter..va scriu cum primesc cate ceva

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Claudia,imi pare rau ca n-am scris mai devreme despre mail-ul ala cu oferta Nike.Sper sa nu te superi,pur si simplu nu mi-am dat seama.

Totusi,cred ca nu e vorba de a fi sau nu abonat la newsletter.Mai degraba as zice ca au trimis mailul ala celor care au comandat/platit/primit deja articole de la ei.

Oferta se numea "vente privee" si era destinata celor care sunt deja clienti LaRedoute,cel putin asa am inteles eu.Mi s-a dat o parola cu care am accesat pagina cu oferta.

Mai primisem acum cateva zile o alta oferta de "vente privee",tot asa cu o parola care ma ducea intr-o pagina cu reduceri mari la niste perne si pilote.Nici de acolo n-am comandat nimic pt ca nu am nevoie.

Promit ca daca mai primesc ceva de genul asta scriu aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Nu ma supar absolut deloc ! Doar de la voi am aflat de site, de coduri, de produse etc si pt asta nu v-am multumit.

Stiu ca am mai scris... mooooor de nerabdare sa vad pe ce am dat atatia bani! Stiind preturile de aici nici nu-mi mai vine sa ma duc la Unirea, la Mall sau mai stiu unde prin oras sa ma uit de haine. Si eu am mare nevoie pt ca dupa sarcini am ramas cu multe kg in plus si nu ma mai incape nimic de dinainte de bebei (cand aveam 52-54 kg ). Cat am sta pe acasa nu am avut nevoie de mare lucru dar in septembrie incep munca si imi trebuie o multime de lucruri.

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madade spune:

grija mare la masuri...

desi m-am masurat de 2 ori si am comandat in consecinta, toate imi sunt mari cam cu 2 numere; adica in loc de 46 sunt cam 50...

sa nu mai spun ca am si umplut cosul- e adevarat, majoritatea reduse - asa ca incerc acum varianta cu returul...

Mergi la inceput