Piticodromul de sept-oct 2005 (166)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Mimsi, sanatate multa Alexiei. Of, mititica de ea, cred si eu ca te lasa nervii, daca e a treia oara intr-o luna.
Tin pumnii sa se faca bine repede.

Pup fetele, duminica placuta,

Anto 17 siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Diana, mersi frumos .
Carmi probabil ca ne mai citeste din cand in cand dar nu prea sta bine cu timpul.
O sa-i trasmit ca ai intrebat de ea.

Kristinutza, sanatate lui Radu.

Anto 17 siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Anya, sa va fie de bine vizita si placinta.

Jaaaadiiii, vrem reteta de placinta!!!

Anto 17 siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oaana spune:

Buna mamicilor,ma primiti si pe mine?Prea tarziu am dat de acest site si Antonela mi-a spus cum sa ajung aici.Daca stiam mai demult cum sa intru!!!!
O sa incerc sa mai citesc din urma sa mai prind sfaturi...sanatate multa bebeilor vostri.
Salutare Andreeea si Maria.



oaana 12+ si Iosua(5 0ctombrie 2005)

oana
mami lui Iosua(5 oct. 2005)bb 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medica spune:

Salutare mamici si pitici !
M-am hotarat sa scriu si eu, pentru c#259; de perdelit am perdelit destul.
Ce ziceti, ma primiti si pe mine ?
In lista de septoctombrie2005 apar si eu impreuna cu mezinul (DAVID ANDREI), numele meu este Medeea si sunt la curent cu tot ce s-a intamplat pan#259; acum. Apropos, de ce nu mai scrie Ioana ?

medy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

Bun venit oaana si medica!

Iata o noua mamica-reloaded printre noi. Oaana, te avem ca partener de discutie si la "mamici".

Alina Radu Teodor si Anya Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medica spune:

Pupici dulci pentru d-na doctor

medy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

mai mai ce de copilashi bolnavi, noi tot cu mucii din dotare, e drept mai putini, da acum a luat tasu raceala, adika am doi mucosi in casa, unu mik si unu mare si ala mare e mai rau ca isi pune termometrul la fiecare jumatate de ora sa vada daca nu are temperatura, ia pastile peste pastile, panicosi mai sunt barbatii astia, phuuuuu.

Bun venit oanna si medica! Medica ai perdelit ai? pe Oaana o intelegem ca nu stia unde ne gaseste, dar tu te-ai multumit cu perdelitul, ai?

Alina i-am dat lui Vladi olinth, mi se pare ok, doar odata pe zi, orikum din prima a scapat de mucii curgatori si de stranutat cu lumanarele
Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medica spune:

Sincera sa fiu nu reuseam sa intru, mai tot timpul m-i se spunea ca sunt gresite numele de utilizator sau parola, cred ca le-am ametit, iar de la serviciu nu prea pot sa scriu, va urmaresc in secret.
Sanatate bebeilor bolnaviori

medy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Bau la frumoase !
N-am citit din urma, ca sunteti tare vorbarete si nu pot tine pasul cu voi, dar vaz ca a intrebat Diana de mine. Pup Diana, suntem bine, puturosenia de copil a luat-o, in sfarsit, la picior. In plus, s-a facut mai omeneste pe-afara si profitam de timpul frumos.
Va pupam pe toate.

Carmi si Fabiano-mic-si-scump


Mergi la inceput