mini prix

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

buna,cu chiu cu vai l-am convins pe iubitul meu s amergem la otopeni si cand am ajuns acolo nu am mai gasit magazinul.ce s-a intamplat s-a mutat ? voi ati mers si cu ratb-ul?noi am fost cu masina personala si stiam ca e exact la intersectia cu aeroportul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madade spune:

am patit-o si eu, motivul fiind ca mai nou se trece peste pod la Otopeni, iar magazinul este exact sub pod

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Nu s-a mutat magazinul, este tot acolo, numai ca nu trebuie sa urcati pe pod, faceti dreapta pe langa podi si sensul giratoriu.

Sa il ajutam pe Alexandru

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexxia spune:

quote:
Originally posted by cristi22na

buna,cu chiu cu vai l-am convins pe iubitul meu s amergem la otopeni si cand am ajuns acolo nu am mai gasit magazinul.ce s-a intamplat s-a mutat ? voi ati mers si cu ratb-ul?noi am fost cu masina personala si stiam ca e exact la intersectia cu aeroportul.



Nu s-a desfintat , este ( cum ti-au spus si fetele ) chiar sub pod. Noi am fost ieri si am luat o gramada de lucruri (in special pentru fetite). E prima data cand mergem si mi s-a parut .

Alexxia Ruty ( 25.07.2001 ) si Thea ( 28.09.2006 )


"Poti fi increzator in ziua de maine daca umbli astazi cu Dumnezeu!"

PERLELE RUTICAI Avem perle noi

www.totsites.com/tot/ruty_thea" target="_blank"> RUTY SI THEA AU PAGINUTA

POZE




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaZ spune:

Si noi am fost azi pentru prima data, desi pe fuga dar i-am luat multe hainute fetitei mele. Ni s-a parut superrrr si am hotarat sa mai mergem de cate ori luam sau conducem pe cineva la aeroport. Pe mine m-au socat preturile ... blugi la 190 000 ??? .
Multumesc ca datorita voua am aflat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Fetelor cu ce masina (RATB) se poate ajunge din Baneasca? S-ar putea sa ajung in zona aeroportului Baneasa si as da o fuga pana la mini prix, dar cu RATB, ca nu am carnet

briza_marii
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

eu m-am dus spre ploiesti si am intors si tot nu am vz mini prixul, si la romana blugi erau tot 19.000lei eu m-au fusesem o data pe jos,am mers cu ratb si am coborat cu 5 stati inainte ca nu staim si tot orasul otopeni am mers pe jos.nu e exact langa aeroport?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

A fost o prietena sapt trecuta la Otopeni si i-a luat si Mirunei niste hainute H&M super(stie ca-s fan)...la niste preturi incredibile. Acum cand am citit ca si voi aveti aceleasi impresii bune, m-ati convins sa merg si eu pana acolo

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simply spune:

Ingros randurile celor care sunt multumite de produsele din Mini Prix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Am mers si eu duminica. Merg de fiecare data cand vreau sa-i reimprospatez garderoba fii-mii ca pentru mine nu prea am timp cand ajung acolo. Imi place asa de mult sa ii caut ei lucrusoare de satu suficient cat sa o fac sa se crizeze.

Am luat multe. Tricouri si pantaloni la 90 000, 60000 si 45000 lui vechi. I-as mai fi luat, dar deja se plictisise. Plus 2 perechi de pantofiori din piele de primavara, care se dadeau cu 30% reducere.

Data viitoare voi incerca sa-mi iau si eu ceva.

Ce mai, merita din plin!
Dar sper sa nu-si strice naravul ca deobicei tot ce merge bine se "strica" pe parcurs, ca asa e la noi.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput