Piticlonti de iulie - august 2004 (207)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

'Neatza! Intru pe fuga, m-am apucat si eu de diverse treburi casnice (ca nici florile nu le-am udat timp de o saptamana).Nu am apucat sa vad poze, dar recuperez mai tarziu.
NORA, targul e la Sala polivalenta, incepand de miercuri.
Va doresc o saptamana frumoasa, eu am inceput-o cu un nod in gat, Matei tipa la telefon:"Hai, mami, te ubec mult, hai a mine!".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Neatza!

Eu i-ar pe fuga, dar am deschis toate pozele, sa ma uit pe indelete.

Mamici din Iasi, veniti la intalnirea cu Mos Craciun de duminica 17 decembrie la Danna_36? Noi vom fi prezenti, poate veniti si voi.

Stefi este si ea bine, azi mergem la control si sper ca de maine sa mearga iar la cresa, azi a trebuit sa vin la servici, dar poate maine si joi stau acasa sa-mi fac si eu curatenia de Craciun. Am fost si eu la targ sambata si vreau sa ajung si la targul de craciun, inca nu am nici un cadou

O saptamana buna va doresc!

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Era public.....dar am mai dat odata...am incecat sa intru eu si am reusit,asta dupa ce am dat sign out.Am dat click pe linkul din mesajul meu anterior.Ia sa vedem acum...

Nora

Comorile Norei Noi doi Costume carnaval Noutati

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Roxanici....30 de cocktail-uri???....si n-ai avut nik?

roberta...pe unde aveti standul si cu ce e?Poate va gasesc

Ioana...mmmmmmmm...ce bunatati acolo...daca ii arat sotzului...moare pe tastatura.


Carmen ce tot face de absenteaza?Iar se intretine cu Coco si ne-a uitat


Ia sa mai pun linkul o data:

http://new.photos.yahoo.com/noricel2222/album/576460762355574981/photo/294928803913277115/71


Nora

Comorile Norei Noi doi Costume carnaval Noutati

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Nora,pupam "Ghitza" motociclistul,super,este cu baterii smecheria si de unde ati luat-o,ca si pe mine ma bate la cap mandra sa-i iau o masina sau macar o motocicletaBeeei,legumele ies nebunie in folia aia de aluminiu,cat mai curand am sa-i prestez mandrei cu pui si legume,ca-i yamiyamii!!!Mai nou are niste pofte,sambata s-a trezit strigand ca vrea guma de mestecats-o vedetzi cum mesteca guma si apoi o scuipa
Carmen a acumulat cam multe absentze,se apropie de exmatriculare!
AndreeaM noi vrem sa venim la Dana speram sa nu intervina nimik,abia asteptam sa ne intalnim cu moshul!!!!


gorodeii

aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

Buna fetele!


Noi cu desenatul mai mult pictam dar cand e vb. de colorat depaseste cu brio liniile si nu respecta nici culorile.

Edi imi cere mereu tatuaje, mai sunt copii care se tatueaza???

Mai nou m-am specializat in pictura pe fata asa ca daca vreti sa va pictatii pui veniti la noi


Edi arata cu degetul la obraji si spune Mami colorile mine cutucutu.

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 7 ani - Edi 2 ani si 2 luni

http://community.webshots.com/user/biluta28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata, neata!
Noi de dimineata am fost la controlul medical ca nu mai am cind ajunge anul asta - bilantul suna asa: 12 kg si 91 cm, sanatos tun, vioi, vesel si cu destule progrese de la ultima vizita la dna. dr.
In weekend am dat o raita prin magazine si am mai rezolvat din cadouri - mi-a mai ramas mama-soacra, cumnatul meu si citeva atentii la dna care face gimnastica cu Stefan si la dna. de-mi face curatenie saptaminal, dar le rezolv si pe astea in weekendul urmator pentru ca saptamina asta sunt plecata la un training la Medias (adica plec miine si ma intorc vineri).
Nora - ce te invidiez!!! Noi plecam in Austria pe 2 ianuarie, asa ca am ales sa raman la birou pina in anul nou...
Pupam pe Pupi de Andreea cel cu nasucul negricios si caciula de Mos - foarte frumoase pozele!
M-a innebunit si specialitatea culinara a Ioanei - ce e acolo mai? Nu ne dai si noua reteta?
Vineri am facut si eu tort de zahar ars cu mere - a iesit o bunatate, au mincat si Stefan si sotul cu asa o pofta ca am impresia ca ar trebui sa prestez cite ceva dulce in fiecare weekend...
Gata, ma duc la treaba, dar stau prin zona!

Gabriela si Stefan David (8 Iulie 2004)
Poze nou-noutze cu Stefanutz
Albumul comun!!!

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Motocicleta a primit-o de ziua lui de la cumnata si socrii si cica a fost luata din Siraj.Se incarca precum telefonul mobil,trebuie sa stea multe ore la incarcat (nu mai stiu cate,eu o lasam o noapte).Are doua butoane:unul pt mers cu spatele si altul Automat,pe care daca apesi,merge singura.Cand nu e pus pe Automat,apesi o pedala si merge cat apesi pedala.Dar ai grija la cumparat si mai ales sa iei garantia,cam sarea siguranta...sau ceva pe acolo la sistemul electric.O fi prea mare puterea si parlea firele...a reparat-o nashul lui,de 2 ori si o data sotzul.Sa vedem acum cat tzine.Oricum,nu merge mult cu ea.Mai multa treaba are cu butoanele de melodii

La reteta...le invelesti toate in folie,fara ulei si unde pui pachetul?Intr-o tava neunsa,sau cum?Fata mananca asa,legumele?ca al meu, doar pasate.

Nora

Comorile Norei Noi doi Costume carnaval Noutati

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Gabi....io te invidiez pt Austria...si nu numai...te plimbi prin toata Europa...brava tie!!As munci si io pana in anul nou,ca apoi sa colind prin tari straineze
Ma bucur ca Stefanutz e bine...pupam prichindelul cel sanatos tun

Mihaela...io nu i-am dat tatuaje...deci nu cerePoate iti deschizi un salon de pictura

Nora

Comorile Norei Noi doi Costume carnaval Noutati

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

Grasana la raport. Noi suntem bine, sanatoase si voioase...:)
Samburica da din picioare, Maria se crizeaza si se tavaleste pe covoare...toata lumea e fericita.

Felicia, simpatica tare Andreea ...:)))
Andreea, ce restaurant frumos. Iar pupi cu caciula de Mos e o dulceata.
Anca, bine ai revenit...:)

Vad ca Ieshul e in verva azi...:)
O zi frumoasa la toata lumea!

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze , pozici si poze noi

Mergi la inceput