Bucurii de sept - oct 2006(14)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Roxy, nu vedem si noi poze cu Daria?

Putzuruca de Andreea-Iuliana(19.09.2006)
ALBUM DE FAMILIE
www.totsites.com/tot/babydeea" target="_blank">PAGINA DEEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

Inca ceva: Putzuruca, ai fost vreodata la sala aici, in Salajan, langa Billa? Intentionez sa ma duc, chiar daca ar fi sa o iau si pe Daria cu mine. Nu ma mai suport, sa vad cum fac. Macar de 2 ori / sapt, sa vina mama la mine si sa merg. eram curioasa daca e fain sau nu.

pupici

roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Roxy, inainte de a ramane insarcinata, acolo mergeam.

Putzuruca de Andreea-Iuliana(19.09.2006)
ALBUM DE FAMILIE
www.totsites.com/tot/babydeea" target="_blank">PAGINA DEEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

RAMO, PTZURUCA, .

Fetelor, eu ca sa fac totusi ceva miscare, mi-am cumparat stepper, si gantere. Si tot fac la ele, nu stiu cat am slabit, dar tare bine e sa-ti mai exersazi vointa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Dori bafta la doctor. Eu zic ca nu are nimic copilul dar e bine ca te duci sa-l vada pentru orice eventualitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Neata !
Eu pana in clasa a 7-a la inceput am crezut ca exista Mos Nicolae si Mos Craciun . Banuiam eu mai demult ca e ceva ciudat cu mosii astia si in fiecare an incercam sa-i fac pe ai mei sa marturiseasca. Dar s-au tinut asa batosi de fiecare data (si credeti-ma ca insistam enorm de mult) ca renuntam la idee pana la urmatoarele sarbatori. Si am avut "norocul" ca unde locuiam + colegii de clasa sa fie tot asa zapaciti de parinti ...astfel ca toti vorbeam intre noi si fiecare spunea ce i-a zis mama sau tata.
Asta pana intr-un an cand am refuzat sa ma culc. M-am asezat pe fotoliu si il asteptam pe Mos sa-l vad . Si m-au tinut pana la 3 noaptea acolo (adica eu am stat). Dupa aia n-au mai rezistat si mi-au spus .
Imi doream sa nu am dreptate.
Eee...de cand am aflat adevarul...mi s-a naruit totul. De sarbatorile alea imi amintesc ca am fost tare trista.


*********************************************

Inni mamica de Ami (29.08.2006)
www.totsites.com/tot/ami" target="_blank"> Amalia si paginutza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

La multi ani Bogdan Ioan si pt cel mai micut bebelus din odiseea noastra bb de DaniDani!

Buna dimineata!

Vin si eu la cafelutza, cam tarziu recunosc, dar poate mai aveti si pentru mine.

Copilutzul meu scump si iubit a dormit az'noapte de la 23 pana la 6:30. Nu imi vine sa cred. Normal eu m-am trezit si la 2, si la 4, si la 6 ...iar de la 6 nu am mai putut dormi. I-am pus mana pe frunte, nimic. Apoi s-a trezit la 9 si ceva, a papat, ne-am jucat si acum doarme iar. Sper sa nu-l deochi.

Roxana e un scumpel Stefan. Am vazut si pozele cu rata . Dar ce fel doarme cu taticul lui...m-a dat pe spate.

Gripo sa treaca dispozitia asta nasoala! Ai sa vezi ca nu are nimic Raducu. Si la mine se mai intampla sa se trezeasca Luca cu pemparsul aproape uscat, astazi de exemplu, dar am zis ca poate din cauza ca a dormit mai mult fara pauza de masa.

Inni eu sincer, sunt asa de batutat in cap, ca habar n-am cand am aflat ca nu exista Mosii.

Pupici !

_

Cami de Luca Ionut (25.09.2006)
Pozici cu burticutza
Album Luca Ionut
www.totsites.com/tot/lucaionut" target="_blank">Site-ul voinicelului

Uite cum cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Inni, ti s-a naruit? Hihi
Puteau sa-ti spuna ca mosul vede ca nu esti cuminte si nu vrei sa dormi si de-aia nu vine. Ai fi crezut explicatia asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Buna dimineata si de la noi...
Noi ne pregatim papuceii ca sa vina Mosu'....suntem cuminti
Eu anu trecut am scrsi mosului sa imi aduca un bb mic in burtica...aseara nu imi venea sa cred ca este adevarat ca eu am scris acea scrisoare...toata seara a ras sotu de mine...a zis ca aia o pastreaza ca e prea frumoasa...
Merg sa fac putina curatenier si revin...
aa..Superbe toate pozele bb'ilor...sunt tare frumusei toti.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Buna dimineata,

Am si eu o intrebare: desi au trecut 10 saptamani de la nastere, nu mi-a venit inca CM. Este normal?(avand in vedere ca nu alaptez)

Referitor la Mos Nicolae si Mos Craciun, am patit-o exact ca si Inni, doar ca la mine 'tristetea' s-a manifestat printr-o criza groaznica de plans, caci nu intelegeam cum de au putut ai mei sa ma minta atata timp?! Si era tot pe undeva pe la 11-12 ani.

Voi ati reusit sa pregatiti ceva cadouri pt diseara? La noi Dudu si-a primit deja cadoul de sambata (un set de autocolante fosforescente Disney), iar tati mi-a facut 'cadou' o noapte singura cu bebe (a inceput sezonul petrecerilor la firma). As vrea sa ii fac o surpriza si sa isi gaseasca ghetele la usa, dar nu stiu ce sa ii cumpar, si mai ales cand sa ii cumpar. Voi iesi cu bebe la plimbare, dar nu prea am mobilitate, dar vad eu cum fac pana la urma.

Adriana, mami de Tudor alias 'Dudu'
Uite ce mare am crescut...
O raza de speranta...sau cum a venit pe lume Tudor

www.totsites.com/tot/dudu" target="_blank">Paginuta mea de web
Mai multe pozici

Mergi la inceput