Miresele anului 2005 (31)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Ramo, mersi frumos!! urmeaza sa mai fac un test si o analiza de sange..si dupa aia ma declar



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Woow, nah ca nu eram la curent cu ultimele noutati! Kriss, inca nu-ti urez nimic, astept sa ne spui tu. Da' tin pumnii sa fie cu ochisori!

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Da, se pare ca e adevarat! Sunt gravi in aproape 5 sapt!am mai facut ieri un test barza si tot f.pozitiv! zilele astea ma duc la medic sa vad ce zice..
va pup!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

4+
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Cristina, sa fie intr-un ceas bun!!! Sarcina usoara si-un bebe sanatos tun!!!

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">19+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Ma bucur pt. tine Cristina, esti mamica
Dumnezeu sa va protejeze. Sarcina usoara si sa fiti sanatosi.
Felicitari
Ai preferinte? Sau nu conteaza? sanatos sa fie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Olgutzza, Darria multumesc!
Sa fie sanatos, asta conteaza!nu am pref., dar imi doresc sa am 2 copii , baiat si fata, bineinteles!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

5+
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

nu am mai intrat de mult pe aici, si vad ca e plin de vesti bune. gravidutelor sa aveti parte de sarcini usoare si copii sanatosi.

noi am facut 2 luni. andrei are 6.7 kg si 60.5 cm. e un mare mancacios. e adevarat ca si eu sunt laptareasa sefa. am si zile in care parca imi scade laptele, dar beau ceai la greu si vad ca imi revin.

inca nu l-am botezat. vom face botezul la pasti.
pana acum a avut de 2 ori picioarele in ghips. el s-a nascut cu metatarsus varus. in post nu prea vreau eu sa-l botez.


Andrei (16.12.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

quote:
Originally posted by kriss79

Olgutzza, Darria multumesc!
Sa fie sanatos, asta conteaza!nu am pref., dar imi doresc sa am 2 copii , baiat si fata, bineinteles!



si noi tot 2 vrem...da ordinea o sa fie invers (speram! )

Monica, sa-ti traiasca flacaul si sa fie sanatos!! piciorusele i se vor indrepta!

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">19+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Kriss, felicitari!!! Sarcina usoara si bebe sanatos tun!
Monique , baietelul tau are la 2 luni mai mult decat fii-mea la 5! Pai Maria abia are 6,4 kg. E drept ca e putin mai lunguta, are 65 cm, dar e normal, doar are 5 luni si aproape 1 sapt. Felicitari pt. fecioras grasut!

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinus25 spune:

Buna dragelor!
Am aparut si eu..., adevaru' este ca nu prea am timp sa intru pe forum si nici loc la PC, din pricina sotzului, care nu se desprinde de el deloc.
Va multumesc tuturor pentru felicitari. Noi crestem incetisor, ne chinuim cu alaptatul ca fetita adoarme la san si mi-e frica ca deja si-a facut un obicei din asta, avem si colici...deci mai toate problemele cu care se confrunta aproape orice mama.
Nusha multumesc mult pentru interes...esti o dulce. Tu cum esti, cum te simti?
Kriss, Ramonella felicitari pt. bebe. Sa aveti parte de o sarcina usoara!. Ma bucur tare mult pentru voi!
Celelalte gravidutze Roxygeo, Alyna, Olgutza, cum va simtiti? Mai puteti?
Alexandra, Ioana, ce fac bbii vostri, sunt cuminti? De abia astept sa creasca si Riana sa ma pot juca cu ea. Ai vostri sunt deja maricei si tare dragalasi.
Aka ce-ti face fetita? Alaptezi?
Sper ca n-am uitat pe nimeni, va pup

Am pus poze cu Riana pentru cele care doresc sa o vada (nusha)
http://new.photos.yahoo.com/budaualina/album/576460762391265208

Nunta noastra

Mergi la inceput