Miresele anului 2005 (31)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Aka scumpa eu l-am pus parca pe la 3 luni si ceva, dar sa iti explic, te asezi in pat in fund cu picioarele intinse. Intre picioarele tale pui olita. Dezbraci cupilu' si il pui pe olita dar ai grija sa il tii bine sa nu cada. El nu sta singur. Eu l-am tinut de mijloc. Iti recomand o olita cu muzicuta ca sa stea linistit. Noi acum am trecut la olita gen motocicleta iepuras si e tare incantat. La inceput nu o sa faca dar daca are ora fixa de caca o pui la olita. Acum spre exemplu Vladimir dimineata dupa bibe sta 10 min pe oala si scoate un carnacior o frumusete. Si nu se mai murdareste . Am si eu o prietena care are bb de 1 an si jumate si nu l-a pus pana acum pe oala ca cica nu a avut timp.

Ioana de Andrei Vladimir(24.07.2006)
nunta Vladimir Botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Miresicile/mamicile/nasicile mele dragi!!!

Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Pe unde umblati mai fetelor mai?!
Olgutzooo?!!!
Ioana-ai facut un lucru minunat cu invatzatul lui BB Vladimir la olitza!!la mami si BB grasunel
Nusha,Alex,Aka,Alina,Sunny..fetelor


Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

prezent

fara chef de sporovaialatocmai eu car enu tac niciodata

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Si eu sunt prezenta da' nu prea avem noutati. Asteptam dintisorul cu mare interes

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Buna fetelor,

Ce bine imi pare sa va gasesc tot aici. Am intrat sa va salut si sa vad ce mai faceti. Ma bucura sa citesc despre bebei maricei care incep sa faca la olita sau asteapta vreun dintisor.

Va pup pe toate.

Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Vad ca ati pus proiecte pentru 2006-2007. Offf, nici nu stiu ce proiecte am. Cred ca cel mai important proiect ar fi faptul ca MA INTORC ACASA! Si e chiar realizabil. Apoi, poate un bebe mic...

Pupici ma miresici, mamici si viitoare mamici.

Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Moira, sa te ajute DD sa te intorci acasa si sa ramai graviduta cat mai curand!
pupici tuturor



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Merci mult, Kriss . Sa dea Domnul sa fie asa si cat mai repede!
Pupici si le va doresc la toate clipe fericite!

Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna gagicoasele! Am aparut ca din umbra sa va aratam ceva pozitze cu noi zambareti, la olita (vedeti ca avem 2 una e verde si alta e albastra cu iepuras), mai suparati in unele poze. Oricum speram sa placem pe acolo. Poate da si Maria un semn , ca tare m-a neglijat in ultimul timp .
Asteptam pareri si impresii despre mine!
gagicoasele!

Ioana de Andrei Vladimir(24.07.2006)
nunta Vladimir
Botez

Mergi la inceput