Miresele anului 2005 (31)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Lexi multumim frumos. Interesanta coincidenta. Fetita mea si-a ales numele singura, e adevarat ca ne gandisem initial la numele asta, dar cand am plecat spre spital ne hotarasem la altul. Dupa ce s-a nascut, si a iesit doctorita cu ea pe hol sa o arate sotului meu, el tocmai pronunta acest nume intr-o discutie cu alt tatic. Si a interpretat ca asta e numele pentru ea. Sper sa se cunoasca amandoua Mariile la un moment dat . Sa fie sanatoasa si norocoasa Mariuta voastra, ca frumoasa e deja . Cristina e foarte cuminte astazi. S-a trezit doar sa manance si s-a culcat la loc. De vreo 2 nopti dormim cat de cat normal, cu 2 pauze de mancat. Poate reusim sa scapam de colici. Azi mergem la doctorita sa ne cantarim.
Va pup pe toate .

Monica de Maria Cristina (20.12.2006)
Poze Maria Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:


Am spus ca atunci cand se va intampla minunea la mine... voi striga in gura mare pe tot forumul! Asta fac si acum! Sa nu ma certati!

SUNT INSARCINATA!!!!!!! AM 2 TESTE SUPER POZITIVE (Barza caseta si SureCheck)!!!!! MINUNEA S-A INTAMPLAT! Cu ciclu peste sarcina!!!! Sa credeti in minuni!

Nu-mi vine sa cred!!!!! Totusi...am o problema: sangerez dar este o scurgere maronie inchisa asa... Mi-a dat Utrogestan cate 2 pastilute/8 ore vaginal!
Ma doare spatele.. burta putin.. foarte putin si in rest NIMIC!! Doar ca am scrugerea asta care ma ingrijoreaza! Am deschis subiect despre problema mea si la Odisee poate ma mai linistesc putin...
Ciclul l-am avut pe 2 ianuarie foarte normal. Cel anterior a fost pe 4 decembrie!

Va pup pe toate!!!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

kriss eu sper ca da...trebuie sa merg luni la dr si atunci voi sti exact

biby te-am felicitat peste tot sunt la fel de fericita ca si tine

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Si eu ma bucur la fel de mult pentru tine, draga Roxx, cum m-am bucurat pentru mine, acum exact un an in urma. Azi se implineste un an de cand am aflat ca sunt insarcinata!
Aka, acum ma uit la pozele Mariutei tale, e o superba, sa va traiasca, lasa ca scapati voi si de colici si si de sculat des noaptea. Maria mea de pe la 1 luna nu se mai scoala decat 1 data pe noapte sa pape. Si da, poate ne intalnim odata sa se cunoasca fetele.
Aaa, si inca o coincidenta: si Maria mea a avut la nastere tot 3100 gr, doar ca a mea a fost cu 1 cm mai lunguta.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Varsta Mariei, www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Buna ziua miresici!

Am intrat sa va salut, sa va urez un an nou fericit si plin de impliniri!!!

bibyrox sa fie cu noroc, ma bucur tare mult pentru tine...si nu mai fii asa speriata ca ai sa vezi ca totul o sa fie bine

Anangel_lexi multumesc mult pentru mesaj, imi pare rau ca nu am apucat sa-ti raspund...da` noi am umblat dinainte de Craciun si de abia simbata am revenit la Bucuresti, si implicit la net...
apropo in link-ul de jos am pus poze cu mine cu burtic...

Va pupic pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Fara cuvinte..http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=91771&whichpage=1

Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Da, Zozela, am aflat si eu aseara...dar am sperat si mai sper ca poate mai e o sansa, o alta opinie medicala..
Biby, suntem alaturi de tine si ne gandim la tine!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Si eu inca mai sper. Nu pot sa cred, REFUZ sa cred ca e adevarat!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Varsta Mariei, www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

mie mi s-a facut paru maciuca...nu mai am cuvinte...mi-am adus aminte prin ce am trecut si eunu doresc la nimeni...eu tot mai am sperante cu biby...daca ati citit acolo la SEU este oana bbb care si ea la inceput i s-a zis ca e SEU si acum e bine...sa speram ca si la biby e o greseala ceva...

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Salutare fetelor!
Ati vazut ce se intampla cu draga noastra Biby.Noi,cele de la aspirante optimiste ne vom ruga pentru ea diseara la ora 20.Daca vreti rugati-va si voi pentru ea ca totul sa fie bine!Haideti sa o ajutam pe Biby cu o rugaciune!
Va multumesc,dragele mele foste miresuci!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput