Miresele anului 2005 (31)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Dragi "miresici" am intrat sa va urez un an nou fericit si plin de realizari alaturi de cei dragi si in special alaturi de bebei dragi care-i purtati in brate,in burtici sau in gand.
LA MULTI ANI!

Andreea 13+
pregatiri nunta...

nunta noastra 2 iulie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Va urez un An Nou plin de realizari.

La semnatura mea se gaseste albumul lui Andrei.

Andrei (16.12.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Sa va traisaca baietelul si sa va bucurati de el.
Andrei este superb

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Bebe Maria Cristina mami si tati va ureaza un an nou mai bun decat toate, multa sanatate, fericire si tot ce va doriti sa se implineasca.
LA MULTI ANI
Va pupam pe toate .

Monica de Maria Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

La Multi Ani si toate dorintele sa vi se indeplineasca!!!

Felicitari noilor mamici, sa va traiasca bebeii, sa fie sanatosi si frumosi, si s-ajunga faimosi.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Multumesc mult de tot fetele de urari. La multi ani tuturor si bun venit puiutilor noi, sa creasca mari, sanatosi si voiosi. Intr-adevar eu am nascut pe 30 noiembrie prin cezariana un baietel de nota 10, Cristian. In principiu pe 30 programasem cu doctora sa ne vedem la ultimul control si sa programam cezariana dar n-a mai vrut sa astepte:)) Avem deja 5 sapt dar de cateva zile ne confruntam cu crize mari de colici asa ca asteptam sa treaca aceasta perioada.
Pupici. Leyla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Noul An-sa va aduca lumina, întelepciune si forta sa invingeti toate obstacolele!!La multi ani"miresele" mele dragi!!

Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

La multi ani miresici, cu bebici, burtici si/sau planuri marete! Un an nou plin de bucurii va dorim. Eu am luat o pauza in concediul asta mai ales ca ne-am luptat vreo 2 saptamani cu o iritatie nasoala la funduletul Mariei ca sa descoperim, in final, ca a facut candida de la un antibiotic.
Aka, nu ma pot abtine sa nu remarc: fetita ta s-a nascut la fix trei luni dupa a mea si o cheama tot Maria. Sa va traiasca si sa va bucurati de ea si ea de voi!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Varsta Mariei, www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor eu nu ma pot abtine vreau sa o felicit pe kriss pentru listutza pe care a facut-o acum am vazut ca lucreaza intensiv la ea si ca e updatata la timp sincer cred ca e cea mai frumoasa listutza ever!!! pupici kriss

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

quote:
Originally posted by nushulica

fetelor eu nu ma pot abtine vreau sa o felicit pe kriss pentru listutza pe care a facut-o acum am vazut ca lucreaza intensiv la ea si ca e updatata la timp sincer cred ca e cea mai frumoasa listutza ever!!! pupici kriss

INGRID


Multumesc frumos! Abia am intrat si eu dupa o zi jumate de pauza(ceea ce e mult la mine:) si am vazut vestile cele noi si bune si nu m-am putut abtine...
Nusa, cand te pui pe treaba? in febr?



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput