Infidelitatea si cuplul vazute de barbati!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

Vreau doar sa precizez ca nu eu am spus ca femeile fac sex doar din doua motive. Chiar daca si eu cred ca este adevarat in multe cazuri. In rest, am cam zis tot ce puteam, asa ca ma opresc aici.

My life stinks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Stiu ca o femeie face sex din (doar) doua motive: sa se impuieze sau sa obtina ceva. E un barbat vinovat ca vrea sa evolueze sentimental si isi cauta o amanta?




... o amanta care ce vrea?
Sa se impuieze sau sa obtina ceva?


Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

Ymcar , imi pare rau ca femeile au facut sex cu tine doar din doua motive ...


Cum ti se pare ca am inteles mesajul tau ??!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

quote:
Originally posted by coltofeanu

Ymcar , imi pare rau ca femeile au facut sex cu tine doar din doua motive ...


Cum ti se pare ca am inteles mesajul tau ??!!



LA NAIBA, NU EU AM SPUS ASTA!!! DE CATE ORI SA MAI REPET?!?!??!

My life stinks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Nu te enerva, Ymcar. Cel pe care l-ai citat e un dobitoc, atata tot. Nu s-a gandit ca mai sunt si femei care cauta placere sau femei care iubesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Nu s-a gandit ca mai sunt si femei care cauta placere sau femei care iubesc.


ba da, alea intra la categoria "vor sa obtzina ceva".
Just.
Ca doar nimeni nu face nimic degeaba.

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

quote:
Originally posted by Rufus

Stiu ca o femeie face sex din (doar) doua motive: sa se impuieze sau sa obtina ceva.
.........

(Acest raspuns este o parodie)




Mai oameni buni, cititi mai atent totusi.. Omul a precizat: este o parodie! Nu sunt opiniile lui reale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana1971 spune:

Dianainreuder - exact la aia m-am si referit ...

Ymcar - rastalmacesti ...in viata nimik cu e alb si negru, daca un om o calca stramb nu trebuie imediat dat cu parul..spanzurat apoi judecat ...mai ales ca sansele ca sa se intample asta sunt mari , fi realist .

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

quote:
Originally posted by diana1971

Dianainreuder - exact la aia m-am si referit ...

Ymcar - rastalmacesti ...in viata nimik cu e alb si negru, daca un om o calca stramb nu trebuie imediat dat cu parul..spanzurat apoi judecat ...mai ales ca sansele ca sa se intample asta sunt mari , fi realist .

Diana



Please.... lumineaza-ma si pe mine ce rastalmacesc si mai ales de unde naiba a reiesit ca sunt de parere ca cine inseala trebuie mai intai spanzurat etc. Nu de alta, dar opinia mea este fix pe dos, si anume consider chestia cu fidelitatea pe viata complet impotriva naturii si fara sens!!!

My life stinks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaintruder spune:

nu va mai luatzi de el ca fuge.
Ymcar tot respectul pentru ce ne spui aici, dar deshi nu ai scris tu chestia cu cele doua motive, ai aprobat si ...Elise, tu tzii cu ursul?


Ymcar, te rog raspunde-mi si mie la intrebarile mele, ce imi ramane de facut? Chiar sunt curioasa. Daca e absurd sa ramai fidel sotziei toata viatza, nu ti-e teama ca sotzia o sa te foloseasca strict pe motive practice si nu o sa cladeasca o familie cu tine in van, ca tot o sa o lashi o data si o data...?


diana

Mergi la inceput