Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

PP este expo cu probare si cu vanzare
M e doar expo cu "cascat okii si gura"

felicitari, mexxa!

pup pt toate miresicile si pt daii in special

quote:
Originally posted by daii

[purple]Fetele abia astept targul, nu stiu cum va fi: cu vanzare, doar expo, sincer nici nu prea conteaza pt mine, atata timp cat ma voi invarti printre sute de rochite...ma voi simti ca o printesa.



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

am si eu o intrebare acum ca sunt in randul miresicilor.. ce parere aveti de rochii de la DonnaAlba??
Eu am vazut acolo un model care mi-a placut la nebunie...insa a'si vrea unele modificari...oare le pot face ei...???


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Pupicutzi multi inapoi pt DUAMNA GURU sa traiti, si mai poftiti pe la noi.

Mexxa, rochitele de la Donna Alba sunt dementiale, dar din pacate n-as putea sa te ajut cu un raspuns la intrebarea ta.In principiu, ar trebui sa se poata, cel mai bine iei legatura cu ei si te lamuresti.
Va pup mult mult, fetele mele cochete

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by karisma

Buna fetelor. Eu nunta am stabilit-o in final pe 1 septembrie in Iasi (9 iunie pica in post si a trebuit modificata data).Momentan am locatia si muzica, in rest nimic atlceva.
As dori un sfat de la miresicile cu experienta: care sunt cantitatile de bautura necesare la 120 de persoane? Macar cu aproximatie as vrea sa stiu.


karisma



La mine la nunta au fost 123 de persoane si s-a consumat astfel:
105 sticle de vin la 3/4l
200 ape minerale la 1/2l
50 sticle suc la 2 l
6 sticle de wisky la 1l
4 sticle de vodka la 1l
4 sticle Garonne(sper ca am scris corect)
Eu zic ca poti sa iti faci o idee.


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karisma spune:


Multumesc tare mult fetelor de raspunsuri.
Mexxa- la donna alba iti fac oricare dintre modele dupa masurile tale daca asta iti doresti.Nu o sa fie nici o problema in privinta asta.Daca imi aduc bine aminte, nici macar nu costa mai mult decat pretul din magazin.

pupici

karisma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Neata, fetelor!

Azi fac eu cinste cu cafeluta, cu ceiut bun, cu laptic, si cornulete calde, cu ce vreti voi, numai sa incepeti ziua bine si linistite!!!!

Mai e putin si incepe targul, miresicilor, si noi??????? chiar nmk nmk!?!

Eu mi-am printat modelul meu de rochita de mireasa si sambata la prima ora sunt pe lipscani sa-l dau la casele de moda de pe acolo, poate, poate o fi vreuna in stare sa-mi faca ce vreau eu.
Apropo de rochite, am auzit ca este pe Mosilor un magazin foarte bine dotat, cu rochite de tot felul....si preturi la fel. Stiti macar cum se numeste, pe unde o fi exact??? Or fi mai multe magazine de genul asta pe acolo??? Ca eu nu cunosc decat Lipscani-ul pt asa ceva.
Hai trezirea, si va astept aici.
O zi buna, pupicutzi multi.


P.S: Mai am exact 7 luni pana la nuntaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

daii, prezenta la cafeluta:) cam tarzior, insa. eu nu prea stiu de magazine, daca vrei, ma uit in revista mireasa si pun toate adresele din bucuresti aici, poate vor si alte fete. cu romexpo iti trimit PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remiclea spune:

si eu sunt o viitoare miresica de 2007- cununia civila pe 17 februarie iar cea religioasa probabil pe 25 august dar vom sti mai multe sapt viitoare cand vom rezerva sala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

mai viu, mai viu ...ca-mi place si mie sa-mi aduc aminte...apropos...ieri mai trasai o repriza de dvd-uri de la nunta....si ghici pe cine vazui? ...hihihi .. poti sa crezi ca au trecut 5 luni, fix..azi?
daca mai verbesti cu nash'ta, sa-i transmiti pupaturi apasate si toate cele bune (asta pana o "prind" eu la urat )

pregatiri de soi, miresicilor!

quote:
Originally posted by daii

Pupicutzi multi inapoi pt DUAMNA GURU sa traiti, si mai poftiti pe la noi.



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

La multi ani, de acum incolo, dragoste vesnica, intelegere, si ....astept rodul lunilor de miere :-))))))))...acelasi lucru este valabil si pentru nashica mea scumpa.

Fetele, a inceput targul. Noi cand ne vedem????????
Nu pot sa credca nu sunteti curioase sa mergeti.
Pupicutzi si va astept

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput