Informatii utile Constanta (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor.

AM fost la eco, e de bine! am 1 bebe in burtica, e marisor , ca s-a vazut ditamai pata, si mi-a zis dna dr ca e posibil sa mai apara vreunul in cateva zile, ca de obicei, e 1mai mic si 1 mai mare! o sa aflu sigur data viitoare, pe 22 nov. Oricum, m-am mai linistit si eu si sotul meu, ca aveam mari emotii!

Angelique, bafta la monitorizare, sa dea DD sa ai oute!!!
Ioana, succes la cautari! sa fie cu folos!

Imi pare tare rau pt Jojo-Miha, DOamne, ce nenorocire! nici nu pot sa ma gandesc prin ce trece, biata de ea! si eu zic ca ar trebui sa-si faca niste analize genetice, pt ca undeva, sigur exista o problema care are rezolvare! sper sa treaca peste aceasta suparare si sa aiba data viitoare un bebe sanatos, asa cum isi doreste!

tuturor!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Buna fetelor! Va multumesc din suflet pentru incurajari! Maine am programare la dr Razvan Stanca, daca imi recomanda tot operatia, voi cere si o a treia parere. Oare, fibromul e de vina ca nu pot ramane insarcinata? Mi-am facut o lista cu intrebari, sper sa nu le uit maine!

O seara cum va place!
Pupici pentru mamici si viitoare mamici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Cornelia, sigur ca ma voi uita la preturi joia viitoare

Dear Bambi, fibromul este un motiv foarte serios pentru care sa nu ramai insarcinata. Pe o colega de/a mea a ajutat/o operatia, imediat la o luna dupa operatie a rramas insarcinata desi nu avea inca voie, dar a nascut si are un bebe sanatos

Andicu, nici nu iti inchipui cat ma bucur pentru tine, toate fetele ne bucuram pentru tine. Ai grija de tine si de puiutz sau de puiutzi...

Noapte buna la fete

Pupici,
Angelique

pozele mele, povestea nuntii, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Buna dimineata!
Andicu: Felicitari!!! Meritai asta !! Iar daca vor fi 2 atunci inseamna ca DD te rasplateste pentru cat te-ai chinuit!! Iti doresc o sarcina usoara!
Bambi: Si nasa mea s-a operat de fibrom si dupa 1 an a ramas insarcinata! In sarcina i s-a refacut, dar acum are o minune de fetita de 3 saptamani.
Eu una te sfatuiesc sa mergi la un dr. bun........sa stii ca se poate face si laparoscopie! Cand am facut eu laparo, era cineva din Constanta care avea un fibrom mare si care a facut tot laparo! Depinde de medic.....
Sa ne spui si noua ce ai hotarat!?
Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kerstin spune:

Felicitari Andicu! Sa-ti dea DD sarcina usoara si bebici sanatosi!

Felicitari Cornelianeli pentru ordinea facuta in cadrul acestui subiect!

Salutari tuturor!

Imi pare rau ca nu am reusit sa fiu alaturi de voi in ultimul timp dar am avut niste pb familiale pe care acum le-am rezolvat!

Va pupic pe toate!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Kerstin: Bine ai revenit!!!! Ce noutati ne aduci?? Uite , te primesc un buchet de
Eu ziua 21, TB = 37,2 .....nu astept nimic luna asta, sanse ioc!!
Hai , mai fetelor......care mai vine cu noutati????
Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:


andicu sa iti traiasca puiutul si sa fitit sanatosi! Poate imi faci o nora, ce zici???


fetelorsi multa bafta la monitorizari, dar mai ales la.

Am mai adaugat ceva poze recente cu burtica noastra..dar nu stiu dc se vad....facem proba.

Madalina 35+,

poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Madaluta: Eu una nu am reusit sa le vad...
Abia asteptam sa te vad cu burtik mai mare!
Hai fa ceva...
Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

nu mai stiu cum sa fac sa se vada... incearca acum...poate am reusit....

Madalina 35+,

poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Madaluta: Mda......esti asa de frumoasa1 Pai tie ti-a crescut burtik ...dar de ingrasat...nu prea se vede! De la spate...nici semn de gravidutz. Frumos carutul cu rotile, il duci unde vrei!
Pana la urma te-ai hotarat cum nasti? Sa ai o nastere usoara si BB- ul sanatos! Mai ai un pic si-l vei tine in brate!
Te pup!

Mergi la inceput