Bucurii de sept - oct 2006 (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

quote:
Originally posted by gripo

Ok, CRIS, atunci pun altfel intrebarea, dupa cati ani vom dormi o noapte intreaga(exceptand, nornal, noptile cand e racit sau etc)?

DORI, mami lui RADU ANDREI 11 septembrie 2006

www.totsites.com/tot/raduandrei" target="_blank">poze
VARSTA RADU ANDREI





Hai sa te "incurajez" si eu: Luk a dormit noaptea fara sa se trezeasca dupa UN AN JUMATE!!!! Pana atunci n-am dormit niciodata o nopate intreaga. Doar canmd am p,ecat de acasa fara el sau l-am lasat in grija lui tati.

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

Mey, fetelor, dar voi suferiti de o sinceritate crasa! Mintiti-ma si pe mine ca nu ma supar, ce naiba! Acum, serios vorbind, asta e, tre sa-mi aduc aminte de anii studentiei, pe care, pe primii 3 nu i-am prea dormit, si era doar pentru pielea mea, asa ca, ce nu fac eu pentru bebe meu!

DORI, mami lui RADU ANDREI 11 septembrie 2006

www.totsites.com/tot/raduandrei" target="_blank">poze
VARSTA RADU ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

quote:
Originally posted by gripo

Mey, fetelor, dar voi suferiti de o sinceritate crasa! Mintiti-ma si pe mine ca nu ma supar, ce naiba! Acum, serios vorbind, asta e, tre sa-mi aduc aminte de anii studentiei, pe care, pe primii 3 nu i-am prea dormit, si era doar pentru pielea mea, asa ca, ce nu fac eu pentru bebe meu!

DORI, mami lui RADU ANDREI 11 septembrie 2006

www.totsites.com/tot/raduandrei" target="_blank">poze
VARSTA RADU ANDREI





fi si tu optimista, spune-ti ca nu toti copii sint la fel.Eu nu ma gindesc inca daca o sa doarma sau nu toata noaptea. Oi vedea. Depinde de starea ei. A avut nopti in care mi-a doarmit aproape toata noaptea si altele pauza somn.

POZE CU PRINTESA

Monica si bebe Cosmina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

quote:
Originally posted by gripo

Mey, fetelor, dar voi suferiti de o sinceritate crasa! Mintiti-ma si pe mine ca nu ma supar, ce naiba!

ai fost simpatica.

Poze
Poze Ami
www.totsites.com/tot/ami" target="_blank">Prima poveste de iarna a puiutului nostru

Inni... mamica de Ami (29.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Gripo, sincera sa fiu cred ca din momentul in care ne-am hotarat sa fim mame noptile noastre vor fi altele, cred ca nu va fi o noapte in care sa nu ma gandesc la copilasii mei.

Cristina siDragos (31.01.2004)+Victor(19.09.2006)
Poze
POZE YAHOO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Mie mi se pare ceva ciudat la Ami..are palmele umezite..nu se vede..dar simt eu la mana cand o ating...ce sa fie ?..sa-i fie cald ?

Poze
Poze Ami
www.totsites.com/tot/ami" target="_blank">Prima poveste de iarna a puiutului nostru

Inni... mamica de Ami (29.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

buna dimineata
Monique, tortul a fost excelent la gust! A fost cu crema gen sarlota(la cererea sotului) de vanilie cu fructe prin ea si inca o crema de ciocolata cu stafide. A fost mancat si laudat de toata lumea.
Inni e posibil sa ii fie cald.
Noi aseara iar l-am bagat in cada de data asta singur, si a innotat pana a obosit
Am facut din nou poze, le pun imediat.



Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

am editat ca am trimis de 2 ori mesajul



Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

quote:
Originally posted by osna

fetelor voi beti cafea?am am inceput din dimineata asta cu cate o cafeluta cu lapte ca nu mai rezist.ma trezeste la 6.30-7 cel tarziu si-mi pica ochii de somn.


Svetlana,mamica fluturasului Matei


poze matei




Eu alaptez exclusiv si am inceput cu cafea fara cofeina, nu mi-a placut, de cateva zile beau cu cofeina (una dimineata cu lapte) si David a dormit mai bine mai ales noaptea. Eu am mancat si fasole, fructe, legume, de TOATE si n-am observat reactii ciudate la David.

Mirabela - mamica fericita de David (21.09.2006)
POZE EU SI DAVID
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">PAGINA DAVID
POVESTEA NASTERII BUBURUZEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Uram si noi, din tot sufletul la multi ani Alexiei Maria, lui Armand, Antoniei si Alexiei Nicole la multi ani la implinirea celor doua luni si Iuliei Ioana la implinirea primei luni de viata. Sa fiti sanatosi si norocosi si sa le luminati viata celor care va iubesc!

Si nu in ultimul rand o ruga si un gand pios pentru Alexandra Sonia care astazi ar fi implinit 3 luni

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Poze diverse, Varsta Mariei,Mariuta mamaruta
www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta

Mergi la inceput