De ce nu vin barbatii pe Forum-ul asta?!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danis spune:

mi-a mai venit o idee: din cauza denumirii sale! un nume care specifica interdictia va tenta mai ales subiectul interdictiei;
la cat mai multi barbati!

Daniela si bb Anda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Garofitza spune:

Asta ar mai trebui, sa vina si pe forumul acesta! Ii ajunge cat sta toata ziulica la computer, forumul este al meu si numai al meu. E drept ca si-a mai bagat nasul putin, sa vada ce tot zic "ia o pauzarile" astea, dar i-am zis sa "pasca iarba in alt loc". Pardon, hai ca-s rea cu el.

garo


Sanatate, ca-i mai buna ca toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

bine ca nu intra si sotzul meu pe forum!!!asa am eu timp mai mult sa stau la calculator...si asa ies scantei cand imi zice:"ai stat prea mult azi la calculator...ii faci rau lui bb!" si drept care imi ia el locul si se sacrifica...saracul:)

ariel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmariusel spune:

Eu iam spus astazi la un coleg ca imi place forumul mai mult decat mai ashteptam, fiindca in principal "eshti mushcat" daca spui ceva. Daca eshti shi barbat eshti fara aparare aici. Sa fie oare fiindca vreau sa ma calesc sau sa aflu "cum gandesc femeile"?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nalamus spune:

tatici cu multi pupici !
Sa stii ca pe ici-colea mai d-ai de cate unul.Nu trancanesc asa mult ca nevestele noastre.M-ai posteaza cate un subiect ori mai d-au un raspuns asa ca sa se vada ceva si din prezenta lor.Dupa ora 10 cand Marius deja este schimbat si si-a baut portia de lapte,mai ies si lecturez tot cei nou pe forum.Am m-ai fost si pe altele dar mie mi se pare cel mai activ in momentul de fata.Ca se face biza de noi ca avem putine postate si stam in umbra si lecturam cred ca ne intelegeti.Mai pui ca 95 % din cele postate sunt cele ale sexului frumos nu prea iti vine sa te arunci intre ele.Ati vazut ce patesc cei ce sunt atacati cu rachete tomohawk si n-ai ce face decat sa bagi coada si s-o tai.
Une subiecte sunt interesante iar altele prea banale.Atat de banale incat moderatorul iti mai da un punct.Iata asa punct cu punct ajungi "membru matur " de parca am fi la desprecopii ...
Ca de vom fi muscati,ne mutam in alta parte si nu va vom mai deranja stimate doamne.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Deh...n-as putea sune ca aici la "mushcat" se fac discriminari intre barbati si femei!Ma insel?
Si cu "sexul tare" cum ramane,mai baieti?Esti atacat?Raspunzi,te aperi sau intorci si obrazul celalat! ???Asta e pentru alta catgorie,care-mi place sa cred ca nu exista printre noi!

Irina & Veve cea cumintzica foc!

Daca n-am avea atitea defecte,nu ne-ar face atita placere sa le observam pe ale celorlalti (La Rochefoucauld)

Mergi la inceput