De ce nu vin barbatii pe Forum-ul asta?!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Sotul meu e asa de dragut incat se ocupa el de Teodora ca sa pot sta eu la palavre cu voi .Si, oricum, stie tot ce misca aici ca-i dau raportul zilnic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sunt convins...chestia cu raportul....hmmmm...dom' general

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

...spuse de colo si Marius cel bagaretz...

Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Toooooot femeile cu copiii saracele, daia vin mai moolte femei pacilea (chiar daka unele n-au inka copii ....)
Dar, tataludaria, sa jtii ca st shi barbatzi paici, nu mooltzi, dar ce barbatzi, unu' shi unu'

danat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

quote:
Originally posted by marius

Sunt convins...chestia cu raportul....hmmmm...dom' general



Am zis ca ii DAU nu ca CERE raportul.In traducere libera:musai ca il asculta.
Si aaaaaaaa....n-am inteles .Ce grad am?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Phiii ce mandru ma simtesc acu'...ce barbatzi...unu si unu'....bleah acu ma simtesc iara ciudat....ca si Garcea -"adica cum ma?, adica cum unu si unu ?...adica te pui cu organu' pardon cu membru'..ce vrai sa spui? ce iti trebe' multzi...unu nu e bun? ma rog unu si unu'"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Mindru,nemindru fara sa vrei(sau nu?!?!?!) reprezinti grosul aportului barbatesc aici unde sexu' ala frumosu' e la putere,ashea ca..lucky you! Bucura-te pina nu tabarasc altii mai "flaminzi"ca tine!

Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

quote:
Originally posted by Veve

Mindru,nemindru fara sa vrei(sau nu?!?!?!) reprezinti grosul aportului barbatesc aici unde sexu' ala frumosu' e la putere,ashea ca..lucky you! Bucura-te pina nu tabarasc altii mai "flaminzi"ca tine!

Irina & Veve cea cumintzica foc!



Haaaaaaahahahahahahaaha, ce ma distreeeeez!!!

danat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

Phiiiiihihihiihihi...ce-am pierduuuuuuuttttt!!!!!


P/S.:ce daca-s lauza????n-am voie sa ma hlizesc??!!!??

Ortansa-de 2x mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danis spune:

hai ca v-am gasit si aici!
nu intra fiindca ne bagam noi, damele, ca musca peste tot; adica e chestie de felul in care am fost construiti(te) de la adam si eva (ea fiind un upgrade, performant sau nu?) sau de felul in care am fost (prost) educati cu totii, ca aia este/nu este chestie de barbatzi sau de domnishoare!
oricum sunt multi care chiar daca nu sunt activi (cu prezenta evidenta), sunt pasivi, adica trag cu ochiul si urechea si actioneaza in consecinta; mon mari este foarte interesat dar nu se baga la palavre, ca astea sunt de gagici
tot inainte!

Daniela si bb Anda

Mergi la inceput