Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru-13

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura69silk spune:

Felicicutzu, ma trezesc si eu maine la 6:45... Sa fii curajoasa si Bunul Dumnezeu va fi cu tine, ca si noi toate de altfel ! Va fi bine, vei vedea !
Lachi si pt. tine pumnii stransi, ca de...nu doar fiv-oasele !

Bafta multa tuturor fetelor in focul monitorizarilor si doar II-liniutze, celor care sunt deja in asteptare !

Iertati-ma, dar sunt in mare graba...promit sa mai intru inainte de nunta sa va pupacesc pe toate !

Pup fetele mele dragi Ioana, Miruna, Kitty, Bubulina, Claucia, Alexia, Felicia, Mmc, Lauravoinicu , si gravidutzele Marinar, Amely, Mamidevladut si multe flori pt. cele noi (iertati-ma ca nu va nominalizez si pe voi !)

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Saru'mana fetelor! sunteti niste scumpe si haioase toate! A fost cu folos tinutul pumnilor. Am scris la fiv.
Va pupa fata pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Eu dupa pregnyl, desi aveam 7 foliculi babani, atat sunt de nesimtita ca nu am simtit nimic...dar....nici n-am stat sa se sparga, io i-am puntionat, ca-s mai smechera! probabil de aia nu am simtit nimic, daca era sa se sparga singurei cred ca simteam si eu intepaturi.
E normal sa simti intepaturi in dreptul ovarelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Lachi, hai ca ai fost super simpatica! Cre'ca in seara asta e momentul de ma inteapa in halul asta. Sa fim precauti si sa mai prestam in plus, nu?


Zenobia
-------------------
Tanasestii trasi in poza
---------------------------
Bucuriile mari stau in spatele satisfactiilor marunte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Mai, fetelor!!!Dupa ce am facut pregnylul Ramona mi-a spus sa nu mai vin la monitorizare decat luna viitoare, bine ca m-am gandit ca dr. ar tb sa constate totusi daca panarama aia de folicul s-a spart sau nu. Asa ca acum 2 minute am pus mana pe telefon si l-am sunat. Normal ca tb sa ma duc si maine dim la monitorizare sa vedem ce face caposul!!! Plina lumea de... competente! Cum o vad...

Zenobia
-------------------
Tanasestii trasi in poza
---------------------------
Bucuriile mari stau in spatele satisfactiilor marunte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

cred ca se oftica, de aia nu ti-a zis! normal ca tre sa mergi si maine si prestati la greu in seara asta si daca are spermograma buna prestati si maine!
Pe mine ma monitorizeaza sotul luna asta live ca plecam in Elvetia sambata si venim marti...deci s-a dus monitorizarea mea! Dar, daca iar ma intorc virgo-intacta de acolo... divortez! Asta-i sadism curat: ma ia in perioada fertila cand eu ma catar pe pereti de la BU, ma duce la super hotel si...se uita la televizor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salomea spune:

Zenobia, fara cuvinte... Probabil ca datoria unor asistente e sa faca in asa fel incat sa plece cat mai repede acasa ...
Feliciaaaaa!!!! Sa stii ca si eu ma trezesc la 7 si am sa fiu cu gandul la tine... Gandeste-te ca tu ai sa dormi frumos la ora aia (sotul meu dupa operatia de varicocel a zis ca a dormit cel mai linistitor somn din viata lui si ca a visat foaaarte frumos in timpul operatiei) si sa te trezesti voioasa si cu vesti din cele mai bune!!! de trei ori fata frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Felicia, eu se pare ca ma trezesc prima..la 5.45 (deh, am caine), iti tin pumnii fata frumoasa si cand te sun sa-mi dai numai vesti bune

Zenobia spor diseara, bine ai facut ca mergi si maine

"Pentru BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

M-am intors si eu cu normospermia in dinti! Multumesc ca mi-ati tinut pumnii.
Felicia maine dimineata o sa ma gandesc la tine si o sa ma rog sa ai doar vesti bune in urma laparoscopiei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Lachi super veste, felicitari

"Pentru BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!"

Mergi la inceput